Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Modna bransoletka wykonana z długiego skórzanego rzemienia w kolorze turkusowym. Można łatwo wyregulować jej obwód dzięki trzem dziurkom rozmieszczonym na różnej długości. Do potrójnego owinięcia nadgarstka.
Kolor turkusowy to kolor wody i nieba. Dokładnie to mieszanka kolorów zielonego z niebieskim, więc przenika go energia obu tych barw.
Jest to kolor kojarzony z optymizmem, swobodą i niezależnością, z wewnętrznymi przemianami i spokojem.
Pomaga likwidować stany zapalne w organizmie, zbija gorączkę i ogólnie wzmacnia odporność.
Doskonała bransoletka dla osób czerpiących radość z życia, a także mówców.
| Kod produktu: | aj892 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | skóra w kolorze turkusu |
| Szerokość: | 0,8 cm |
| Długość całkowita: | 60 cm |
| Długość regulacji: | 3 dziurki (długości: 57 cm, 58 cm, 59 cm) |
| Typ zapięcia: | metalowy bolczyk |
| Waga: | 4.09 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Barbara G. | 1 szt. | 26.12.2025 13:54:52 |
| Katarzyna B. | 1 szt. | 19.11.2024 01:26:05 |
| Małgorzata K. | 1 szt. | 08.06.2023 09:40:05 |
| Katarzyna K. | 1 szt. | 26.03.2023 21:35:05 |
| Edyta J. | 1 szt. | 21.03.2023 20:23:45 |
| Mateusz G. | 1 szt. | 13.09.2022 23:52:53 |
| Tomasz S. | 1 szt. | 28.05.2022 19:24:09 |
| Tomasz S. | 1 szt. | 28.05.2022 19:22:58 |
| Aniela O. | 1 szt. | 30.04.2022 22:00:31 |
| Mariola D. | 1 szt. | 07.04.2022 22:49:11 |
| Marzena K. | 1 szt. | 02.04.2022 13:28:52 |
| Szymon W. | 1 szt. | 23.01.2022 19:37:11 |
| Monika S. | 1 szt. | 25.08.2021 17:15:17 |
| IDT I. | 1 szt. | 18.07.2021 14:47:04 |
| Iwona J. | 1 szt. | 23.05.2021 13:55:53 |