Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wykonana ze sznurka jubilerskiego w kolorze truskawkowym bransoletka, ze srebrną zawieszką metalową oraz regulowanym obwodem dzięki zastosowaniu węzłów.
Symbol serca, na stałe utrwalony już w kulturze zachodu poprzez występowanie na towarach i produktach, stał się powszechnym symbolem okazywania uczuć. Jest nieodłącznym elementem obchodzonego 14 lutego Święta Zakochanych. Tego dnia na ulicach roi się od walentynkowych kwiatów, balonów czy bombonierek w kształcie serca.
Nasza bransoletka jest propozycją dla tych, którzy w nienachalny sposób pragną oznajmić światu o miłości, której są częścią.
| Kod produktu: | ar1479 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, sznurek jubilerski |
| Kolor: | srebrny, różowy |
| Długość zawieszki: | 2,1 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,3 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok. 8 cm, regulowana |
| Typ rzemyka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzły |
| Waga: | 5.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Studio T. | 1 szt. | 18.06.2025 13:16:11 |
| Basia D. | 1 szt. | 27.01.2021 10:22:06 |
| Paweł T. | 1 szt. | 08.08.2019 18:31:51 |
| Renata P. | 1 szt. | 04.07.2019 12:23:42 |