Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 652 szt.
Srebrny Klucz Pasji w Czerwieni

Srebrny Klucz Pasji w Czerwieni

Nasza cena:22,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Klucz Do Serca - Srebrny Naszyjnik Z Czerwienią

Zapraszamy Cię do odkrycia naszego wyjątkowego naszyjnika, który nie tylko zdobi, ale również wnosi głębokie znaczenie i styl do Twojej kolekcji biżuterii. Nasz srebrny naszyjnik na łańcuszku wykonany z metalu nieszlachetnego jest prawdziwym dziełem sztuki, łączącym w sobie estetykę, symbolikę i subtelność.

Ten naszyjnik jest nie tylko wyrafinowanym dodatkiem, ale także symbolem tajemniczości i elegancji. Wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze srebrnym, zawieszony na delikatnym, ale wytrzymałym łańcuszku, naszyjnik ten łączy klasyczną estetykę z nowoczesnymi akcentami.

Centralnym punktem naszyjnika jest urokliwa przywieszka w kształcie klucza, również w kolorze srebrnym. Ten wyjątkowy element symbolizuje otwieranie drzwi do nowych możliwości, tajemnic oraz nieodkrytych obszarów osobowości. Delikatne, precyzyjne wykonanie przywieszki zwraca uwagę na detale, dodając uroku całemu naszyjnemu.

Co wyróżnia ten naszyjnik, to czerwone wypełnienie klucza, wykonane z wysokiej jakości masy jubilerskiej. Intensywny, głęboki odcień czerwieni nie tylko przyciąga wzrok, ale również symbolizuje pasję, miłość i siłę. Ten akcent kolorystyczny dodaje biżuterii charakteru i sprawia, że jest ona idealnym wyborem dla osób, które chcą wyrazić swoją osobowość i unikalny styl.

Ten naszyjnik to więcej niż biżuteria – to osobista deklaracja i doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie elegancję połączoną z niebanalnymi akcent

Naszyjnik w kolorze srebrnym z delikatnym łańcuszkiem jest szczytem elegancji i subtelności w świecie biżuterii. Srebro, znane ze swojej uniwersalności i ponadczasowości, doskonale komponuje się z różnorodnymi stylizacjami, od codziennych po te wieczorowe.

Centralnym punktem tego niezwykłego naszyjnika jest przywieszka w kształcie klucza, wykonana z tego samego materiału. Klucz, jako element dekoracyjny, jest nie tylko efektowny, ale i pełen symbolicznego znaczenia.

Tajemnica klucza

Klucz, będący centralnym elementem tego naszyjnika, jest nie tylko piękną przywieszką, ale także symbolem bogatym w tajemnicze i symboliczne znaczenia. Od wieków klucze były uważane za przedmioty o głębokim znaczeniu, często kojarzone z tajemnicami, ukrytą wiedzą i niedostępnymi dla wszystkich przestrzeniami. W kulturach na całym świecie klucz otwiera nie tylko fizyczne drzwi, ale również te metaforyczne, prowadzące do nowych możliwości, głębszego zrozumienia i nieodkrytych obszarów duszy. W tym kontekście, naszyjnik z kluczem może być interpretowany jako osobisty talizman, symbolizujący poszukiwanie wewnętrznej prawdy, odkrywanie osobistych tajemnic, czy wręcz pełnienie roli strażnika najskrytszych myśli i pragnień. Przez to, naszyjnik ten staje się nie tylko elementem ozdobnym, ale też przedmiotem o osobistym i głębokim znaczeniu dla jego nosiciela.

 • Miłość i Tajemnica: Klucz często symbolizuje otwarcie drzwi do serca lub rozwiązanie tajemnicy. W kontekście naszyjnika może to oznaczać gotowość do odkrywania nowych emocji lub zachowanie osobistych sekretów.
 • Moc i Władza: W historycznych kontekstach klucz był symbolem władzy i kontroli. Posiadanie klucza często oznaczało dostęp do ważnych i chronionych miejsc.
 • Przejście i Zmiana: Klucze są też metaforą przejścia, zmiany lub nowych początków, otwierając drzwi do nowych ścieżek i możliwości.

Dodatkowym elementem, który przyciąga uwagę, jest czerwone wypełnienie klucza wykonane z masy jubilerskiej. Kolor czerwony, intensywny i pełen emocji, dodaje biżuterii głębi i pasji. Ta barwa może symbolizować miłość, odwagę, a nawet awangardową ekspresję.

Podsumowując, ten naszyjnik nie jest tylko eleganckim dodatkiem, ale też głęboko symbolizuje osobiste historie, tajemnice, miłość i przejścia w życiu. Idealnie sprawdzi się jako wyjątkowy prezent, który niesie ze sobą wiele znaczeń, lub jako osobista ozdoba dodająca charakteru każdej stylizacji.


Specyfikacja

Kod produktu:ar2718
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny
Kolor:srebrny, czerwony
Długość zawieszki:6,5 cm
Szerokość zawieszki:2,7 cm
Całkowita długość łańcuszka:65,00 cm
Typ łańcuszka:ankier
Typ zapięcia:karabińczyk
Waga:15.2 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Uniwersalny Styl
 • Wyjątkowy Design
 • Regulowany Łańcuszek


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:22,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.


Zobacz podobne produkty