Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 392 120 szt.
Spinki srebrne dla Wiktora

Spinki srebrne dla Wiktora

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Koszulowe Z Imieniem Wiktor

Spinki do mankietów męskiej koszuli z imieniem "Wiktor" łączą klasyczną elegancję z nowoczesnym akcentem. Wykonane ze starannie dobranego stopu metali nieszlachetnych, prezentują się w szlachetnym, srebrnym odcieniu, który dodaje im wyrafinowanego charakteru. Ich unikalność podkreśla pokrycie przezroczystą żywicą, która tworzy efekt trójwymiarowości, dodając głębi i wyjątkowego wymiaru każdemu literowi.

Kontrastujący napis "Wiktor" jest umieszczony na białym tle, co sprawia, że czarne litery są wyraźne i łatwe do odczytania. Taki design nie tylko ułatwia identyfikację właściciela spinek, ale także dodaje odrobinę osobistego akcentu do formalnego stroju. Spinki te są idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy cenią sobie elegancję i indywidualność w każdym detalu swojego ubioru.

Niezależnie od okazji - czy to ważne spotkanie biznesowe, elegancka kolacja czy ceremonia ślubna - te spinki do mankietów z pewnością przyciągną uwagę i będą wyrafinowanym dodatkiem do każdej męskiej koszuli. Zapakowane w eleganckie pudełko, stanowią również idealny prezent, który z pewnością zostanie doceniony przez każdego mężczyznę ceniącego klasę i styl.

Znaczenie imienia Wiktor

Imię Wiktor ma łacińskie korzenie i pochodzi od słowa "victor", co oznacza "zwycięzca" lub "koniązca". To imię jest symbolem siły, odwagi i zwycięstwa. Osoby noszące imię Wiktor często kojarzone są z determinacją, siłą woli oraz zdolnością do pokonywania przeciwności i osiągania sukcesów, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

W historii i mitologii, Wiktor był często tytułem przyznawanym bohaterom i wodzom, którzy odnieśli znaczące zwycięstwa. W kulturze chrześcijańskiej, imię to jest także znane z powodu świętego Wiktora, który był symbolem męczeństwa i siły ducha.

Osoby o imieniu Wiktor często są postrzegane jako przywódcy, posiadające naturalną zdolność do motywowania innych. Ich charakter jest często związany z niezłomnością, energią i zdolnością do stawiania czoła wyzwaniom. Imię to może także wpływać na to, jak osoba jest postrzegana przez innych, przypisując jej cechy związane z siłą i wytrwałością.

W różnych kulturach, odmiany imienia Wiktor, takie jak Victor, Vittorio czy Víctor, są również popularne i niosą ze sobą podobne konotacje siły i zwycięstwa.

Święty Wiktor

Święty Wiktor to postać, która pojawia się w różnych tradycjach chrześcijańskich, i może odnosić się do kilku świętych o tym imieniu. Oto kilku z nich:

 • Święty Wiktor z Marsylii: Żył w III wieku n.e. i był żołnierzem rzymskim. Znany jest z męczeństwa za wiarę chrześcijańską. Według legendy, został stracony w Marsylii, we Francji, za czasów cesarza Maksymiana. Jego święto obchodzone jest 21 lipca.
 • Święty Wiktor I: Był papieżem w latach około 189-199 n.e. Pochodził z Afryki i był pierwszym biskupem Rzymu pochodzenia afrykańskiego. Jego pontyfikat był znaczący ze względu na wprowadzenie łaciny jako języka liturgicznego i decyzje dotyczące obchodzenia Wielkanocy. Jego wspomnienie liturgiczne przypada 28 lipca.
 • Święty Wiktor z Damaszku: Był żołnierzem rzymskim i męczennikiem, który zginął w II wieku n.e. w Damaszku. Jego święto jest obchodzone 11 listopada.
 • Istnieje również wiele innych postaci o imieniu Wiktor, które zostały uznane za święte w różnych epokach i regionach. Wspólnym elementem ich życiorysów jest często męczeństwo za wiarę chrześcijańską i obrona swoich przekonań w obliczu prześladowań. Historie tych świętych są często inspirującymi przykładami wiary i odwagi.

  Imieniny Wiktora

  Imieniny Wiktora najczęściej obchodzone są:

  • 6 marca
  • 2 kwietnia
  • 21 maja
  • 21 lipca
  • 28 lipca


Specyfikacja

Kod produktu:ar1678
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Powierzchnia koloru srebra
 • Czytelny napis
 • Efekt 3D
 • Mocne i wygodne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


ROBERT W.1 szt.08.07.2022 14:34:13