Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 384 550 szt.
Spinki Srebrne dla Sławomira

Spinki Srebrne dla Sławomira

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 3

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Spinki Koszulowe Z Imieniem Sławomir

Spinki do mankietów męskiej koszuli z imieniem "Sławomir" to nie tylko praktyczny dodatek, ale również wyjątkowy element personalizacji stroju. Wykonane ze starannie dobranego stopu metali nieszlachetnych, te spinki charakteryzują się trwałością i eleganckim, srebrnym wykończeniem. Co więcej, każda spinka jest pokryta wysokiej jakości, przeźroczystą żywicą, która nie tylko chroni napis, ale także dodaje efektu trójwymiarowości, sprawiając, że imię "Sławomir" wydaje się niemalże wyskakiwać z tła.

Napis, wykonany w kontrastujących barwach – czarnym na białym tle – jest wyrazisty i łatwy do odczytania, co podkreśla indywidualny charakter tych spinek. Ta kombinacja kolorystyczna zapewnia, że spinki będą pasować do szerokiej gamy koszul, od klasycznych białych po bardziej kolorowe i wzorzyste modele.

Dodatkowo, te spinki mogą być znakomitym prezentem dla każdego mężczyzny o imieniu Sławomir, stanowiąc nie tylko praktyczny, ale i osobisty i pamiątkowy upominek na różne okazje, jak urodziny, rocznice, czy sukcesy zawodowe.

Ich unikalny design i personalizacja sprawiają, że są one nie tylko praktycznym dodatkiem, ale także wyrazem indywidualnego stylu i osobowości.

Znaczenie imienia Sławomir

Imię "Sławomir" jest tradycyjnym słowiańskim imieniem męskim. Jego znaczenie można rozłożyć na dwa elementy: "sław" i "mir". Pierwszy człon, "sław", oznacza sławę, chwałę lub uznanie. Drugi element, "mir", ma kilka możliwych interpretacji, w tym "pokój", "świat" lub "wspaniały".

W związku z tym, imię "Sławomir" można interpretować jako "ten, który jest sławny i pokojowy" lub "ten, którego sława jest wspaniała". Imię to łączy w sobie cechy chwały, honoru i pokoju, co odzwierciedla pozytywne wartości i aspiracje.

Sławomir to imię popularne wśród Słowian, szczególnie w Polsce, gdzie jest dość powszechnie spotykane. Osoby o tym imieniu często są postrzegane jako godne zaufania, silne i zdecydowane, ale jednocześnie pokojowe i harmonijne w swoim podejściu do życia.

Imieniny Sławomira

Imieniny Sławomiry najczęściej obchodzone są 23 grudnia.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1669
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Wyraźny napis
  • Efekt 3D
  • Mocne obrotowe zapięcie
  • Błyszcząca powierzchnia


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Sławomir R.1 szt.27.03.2022 17:30:32
Sławomir W.1 szt.26.04.2021 21:53:32
Bartosz G.1 szt.12.12.2019 21:17:48