Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 553 szt.
Spinki Męskie Jarosław

Spinki Męskie Jarosław

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 2

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Srebrne Spinki Do Koszuli Z Imieniem Jarosław

Spinki do mankietów z imieniem "Jarosław" stanowią unikalny i elegancki dodatek do męskiej garderoby. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, te spinki prezentują się w klasycznym, srebrnym kolorze, który doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami koszul.

Co wyróżnia te spinki, to innowacyjne zastosowanie przeźroczystej żywicy, która pokrywa powierzchnię spinek. Żywica ta nadaje im wyjątkowego, trójwymiarowego efektu, sprawiając, że imię "Jarosław" wydaje się "wypływać" z tła. Napis wykonany jest w kontrastujących barwach – czarnym na białym tle – co dodaje elegancji i czytelności.

Ta kombinacja materiałów i barw tworzy unikatowy produkt, który nie tylko podkreśla indywidualność noszącego, ale także dodaje klasy każdej stylizacji. Spinki te idealnie nadają się na prezent, będąc wyrazem uznania i osobistego podejścia. Mogą być również znakomitym wyborem dla biznesmenów, prawników, czy innych profesjonalistów, którzy chcą dodać odrobinę osobistego charakteru do swojego formalnego stroju.

Dodatkowo, zastosowanie stopu metali nieszlachetnych zapewnia trwałość i odporność na zarysowania, co gwarantuje, że spinki będą służyć przez wiele lat, zachowując swój początkowy blask i wygląd. Idealne dla mężczyzn ceniących sobie klasykę z nowoczesnym akcentem.

Znaczenie imienia Jarosław

Imię Jarosław pochodzi ze starosłowiańskich korzeni i jest bardzo tradycyjnym i znaczącym imieniem w kulturach słowiańskich, szczególnie popularnym w Polsce. Składa się z dwóch części: "Jaro-" i "-sław".

"Jaro-": Ten element imienia wywodzi się od słowiańskiego słowa oznaczającego "wiosnę" lub "silny", "energiczny". W kulturach słowiańskich wiosna często kojarzona jest z nowym początkiem, wzrostem i odrodzeniem.

"-sław": Ta część imienia pochodzi od słowa oznaczającego "sławę" lub "chwałę". W starosłowiańskim kontekście sława była często związana z odwagą, honorowymi dokonaniami oraz pamięcią przodków.

Połączenie tych dwóch elementów nadaje imieniu Jarosław znaczenie "ten, który cieszy się sławą wiosną" lub "silny i sławny". W szerszym kontekście, może to symbolizować osobę pełną życiowej energii, która jest szanowana i podziwiana za swoje osiągnięcia.

Historia i kultura słowiańska często podkreślają znaczenie imion, a Jarosław jest przykładem imienia, które niesie ze sobą bogate dziedzictwo kulturowe i symboliczne. To imię jest często kojarzone z mądrością, siłą i szlachetnością charakteru.

Znany Jarosław

Jedną z najbardziej znanych postaci historycznych o imieniu Jarosław jest Jarosław I Mądry, wielki książę Rusi Kijowskiej, który panował w latach 1019-1054. Jarosław Mądry jest znany ze swoich dokonań w dziedzinie prawodawstwa, kultury, i dyplomacji, a jego panowanie uważane jest za okres rozkwitu państwa Ruskiego.

Podczas jego rządów został opracowany pierwszy zbiór praw na Rusi, znany jako "Russkaja Prawda", co miało ogromne znaczenie dla rozwoju prawa i administracji w regionie. Jarosław I Mądry również aktywnie promował chrześcijaństwo i kulturę, wspierając budowę licznych kościołów, w tym słynnej Katedry Świętej Zofii w Kijowie, która do dziś jest jednym z najważniejszych zabytków architektury religijnej w Europie Wschodniej.

Jego działania miały duże znaczenie dla kształtowania się tożsamości narodowej i kulturalnej regionu, a także dla umacniania więzi między różnymi słowiańskimi i skandynawskimi grupami ludności w jego państwie. Jarosław Mądry jest postacią wybitną w historii Europy Wschodniej, często przypominaną i szanowaną zarówno w Rosji, na Ukrainie, jak i w innych krajach słowiańskich.

Imieniny Jarosława

Imieniny Jarosław może obchodzić :

 • 25 kwietnia
 • 21 stycznia
 • 7 czerwca
 • 27 listopada


Specyfikacja

Kod produktu:ar1633
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:9.3 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Białe tło
 • Wyraźny napis
 • Efekt 3D
 • Mocne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Marta S.1 szt.09.08.2021 15:20:08
Marcin L.1 szt.14.06.2019 16:02:08