Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 392 027 szt.
Spinki Męskie dla Romana

Spinki Męskie dla Romana

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Mankietowe Spinki Z Imieniem Roman

Spinki do mankietów z imieniem "Roman" to wyjątkowy dodatek, który łączy elegancję z osobistym akcentem. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanego stopu metali nieszlachetnych, te spinki prezentują się w klasycznym, srebrnym wykończeniu, które dodaje szyku każdej męskiej koszuli.

Cechą wyróżniającą tych spinek jest zastosowanie innowacyjnej techniki pokrycia ich przeźroczystą żywicą. Dzięki temu uzyskano efekt trójwymiarowości, który nie tylko chroni napis "Roman", ale także nadaje mu wyjątkowej głębi i wyrazistości. Napis wykonany jest w kontrastujących barwach - czarnym na białym tle, co zapewnia łatwą czytelność i wyraźne odznaczenie się od tła koszuli.

Dodatkowo, te spinki do mankietów są zaprojektowane tak, aby były zarówno wytrzymałe, jak i komfortowe w użytkowaniu. Mechanizm zapinania jest niezawodny i łatwy w obsłudze, co pozwala na szybkie i bezproblemowe zakładanie oraz zdejmowanie spinek.

Te spinki to idealny wybór dla mężczyzny ceniącego sobie klasę i indywidualizm. Doskonale nadają się na prezent, zwłaszcza dla kogoś o imieniu Roman, lub jako wyjątkowy element osobistego stylu. To nie tylko praktyczny dodatek, ale również subtelny sposób na wyrażenie własnej tożsamości i smaku.

Znaczenie imienia Roman

Imię "Roman" ma interesujące i wielowymiarowe znaczenie. Pochodzi z języka łacińskiego, w którym słowo "Romanus" oznacza "rzymski" lub "obywatel Rzymu". W tradycji rzymskiej, imię to było używane do określenia osoby pochodzącej z Rzymu lub związaną z kulturą i dziedzictwem Rzymu.

Z czasem, imię Roman rozpowszechniło się w wielu krajach, przyjmując lokalne warianty i znaczenia. W kulturach słowiańskich, takich jak polska, rosyjska czy ukraińska, imię to jest popularne i często kojarzone z cechami takimi jak siła, odwaga i godność. Jest to imię męskie, które odzwierciedla tradycję i historyczne korzenie, jednocześnie będąc klasycznym i ponadczasowym wyborem.

W aspekcie numerologicznym, osoby o imieniu Roman często są przypisywane cechy przywódcze, niezależność i zdolność do podejmowania decyzji. Są to osoby, które mogą wykazywać się determinacją i siłą charakteru, a ich podejście do życia często charakteryzuje pragmatyzm i realizm.

W wielu kulturach, imię Roman jest również symbolem odwagi i siły, będąc wyborem dla osób, które cenione są za ich wytrzymałość i zdolność do przetrwania w trudnych sytuacjach. Współczesne znaczenie imienia Roman nadal nawiązuje do tych historycznych i kulturowych korzeni, będąc wyborem dla rodziców, którzy pragną dla swojego dziecka imienia o bogatym dziedzictwie i silnym charakterze.

Imieniny Romana

Imieniny Romana najczęściej obchodzone są 28 lutego, 29 lutego, 9 sierpnia oraz 18 listopada. Roman może również obchodzić imieniny:

 • 22 maja
 • 1 października
 • 6 października
 • 23 października
 • 24 listopada


Specyfikacja

Kod produktu:ar1666
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Srebrny podkład
 • Czytelny czarny napis
 • Efekt 3D


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Dorota K.1 szt.12.12.2020 15:00:36