Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 836 szt.
Spinki Męskie dla Pawła

Spinki Męskie dla Pawła

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 2

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Koszulowe Spinki Z Imieniem Paweł

Spinki do mankietów z imieniem "Paweł" to wyjątkowy dodatek, który doda elegancji każdej męskiej koszuli. Wykonane z najwyższej jakości stopu metali nieszlachetnych, zapewniają trwałość i niezawodność przez długi czas. Ich klasyczny, srebrny kolor nadaje im uniwersalny charakter, pasujący do różnorodnych stylizacji, zarówno formalnych, jak i bardziej swobodnych.

Szczególną uwagę zwraca unikalny design spinki – imię "Paweł" zostało starannie wygrawerowane czarnym, wyraźnym pismem na białym tle, co tworzy efektowny kontrast i łatwość czytelności. Dodatkowo, całość pokryta jest wysokiej jakości przezroczystą żywicą, która nie tylko chroni napis przed zarysowaniami i ścieraniem, ale także nadaje mu niezwykły efekt trójwymiarowości. To subtelne, ale imponujące wykończenie sprawia, że spinki te są nie tylko praktycznym, ale i bardzo stylowym dodatkiem.

Idealne jako prezent dla mężczyzny ceniącego sobie elegancję i personalizowane akcesoria, te spinki do mankietów z pewnością wyróżnią się w każdej kolekcji. To nie tylko funkcjonalny element garderoby, ale także wyraz indywidualności i dobrego gustu.

Znaczenie imienia Paweł

Imię Paweł ma interesujące pochodzenie i znaczenie. Jest to imię męskie pochodzące z języka łacińskiego, od słowa "Paulus", co oznacza "mały" lub "pokorny". Imię to jest popularne w wielu krajach i kulturach, często związane z chrześcijaństwem ze względu na postać św. Pawła, jednego z apostołów.

Święty Paweł, znany również jako Paweł z Tarsu, odegrał kluczową rolę w rozprzestrzenianiu chrześcijaństwa w pierwszym wieku naszej ery. Jego listy do wczesnych wspólnot chrześcijańskich stanowią ważną część Nowego Testamentu. Przed nawróceniem na chrześcijaństwo, Paweł był znanym prześladowcą chrześcijan, ale po doświadczeniu objawienia na drodze do Damaszku, zmienił swoje życie i stał się jednym z najważniejszych misjonarzy chrześcijaństwa.

W Polsce imię Paweł jest dość popularne i cieszy się niezmienną popularnością od wielu lat. Osoby noszące to imię często są postrzegane jako mądre, pracowite i lojalne. Chociaż znaczenie imienia "mały" lub "pokorny" może wydawać się skromne, w praktyce osoby o tym imieniu często wykazują silny charakter i determinację, będąc jednocześnie skromnymi i uprzejmymi w swoim postępowaniu.

Święty Paweł

Święty Paweł, znany również jako Paweł z Tarsu, jest jedną z najważniejszych i najbardziej wpływowych postaci w historii chrześcijaństwa. Jego życie i dzieło miały ogromne znaczenie dla rozwoju wczesnego Kościoła. Oto kilka kluczowych faktów dotyczących jego życia i dziedzictwa:

 • Początki życia: Paweł urodził się w Tarsie (obecnie znajdującej się w Turcji) w rodzinie żydowskiej. Jego żydowskie imię to Szaweł. Był obywatelem rzymskim, co miało wpływ na jego późniejszą działalność.
 • Edukacja: Otrzymał staranne wychowanie żydowskie i był uczniem Gamaliela, jednego z najbardziej znanych uczonych w historii judaizmu. Był dobrze wykształcony zarówno w żydowskich, jak i grecko-rzymskich tradycjach.
 • Prześladowca chrześcijan: Przed nawróceniem Paweł był znanym prześladowcą chrześcijan. Był świadkiem i aprobował śmierć pierwszego męczennika chrześcijańskiego, św. Szczepana.
 • Nawrócenie: Jego życie zmieniło się dramatycznie po doświadczeniu, które miało miejsce podczas podróży do Damaszku. Według Dziejów Apostolskich, światło z nieba oślepiło go, a głos zapytał: "Saulu, Saulu, dlaczego mnie prześladujesz?". To wydarzenie, które jest często opisywane jako "Nawrócenie św. Pawła", doprowadziło do jego przyjęcia wiary chrześcijańskiej.
 • Misje i podróże: Po nawróceniu Paweł stał się jednym z najbardziej aktywnych misjonarzy chrześcijańskich. Odbył kilka długich podróży misyjnych po basenie Morza Śródziemnego, zakładając liczne wspólnoty chrześcijańskie.
 • Listy św. Pawła: Paweł jest autorem wielu listów, które są częścią Nowego Testamentu. Te pisma zawierają teologiczne nauki i wskazówki dla wczesnych chrześcijan, które miały ogromny wpływ na rozwój chrześcijańskiej doktryny.
 • Męczeństwo: Tradycja chrześcijańska utrzymuje, że Paweł zginął męczeńską śmiercią w Rzymie za panowania cesarza Nerona, prawdopodobnie przez ścięcie.

Imieniny Pawła

Imieniny Pawła najczęściej obchodzone są:

 • 15 stycznia
 • 25 stycznia
 • 28 kwietnia
 • 26 czerwca
 • 29 czerwca


Specyfikacja

Kod produktu:ar1660
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny, biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Błyszcząca powierzchnia
 • Wyraźny napis
 • Efekt wypukłości 3D
 • Wytrzymałe zapięcie na przekładkę


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Wojtas A.1 szt.11.12.2018 00:01:12
Bernadeta M.1 szt.29.11.2018 17:37:27