Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 222 szt.
Spinki Męskie dla Mieczysława

Spinki Męskie dla Mieczysława

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Męskie Spinki Z Imieniem Mieczysław

Spinki do mankietów z imieniem "Mieczysław" to wyjątkowy i elegancki dodatek do męskiej garderoby, który łączy w sobie klasyczną estetykę z nowoczesnymi akcentami. Wykonane są z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, co zapewnia ich trwałość i odporność na korozję, jednocześnie oferując elegancki srebrny wygląd, który idealnie komponuje się z różnymi stylami koszul.

Najbardziej charakterystyczną cechą tych spinek jest imię "Mieczysław" precyzyjnie wygrawerowane na białym tle, co tworzy kontrastujący i czytelny efekt. Czarne litery są wyraźne i eleganckie, dodając spinkom osobistego charakteru. To, co naprawdę wyróżnia te spinki, to unikalna warstwa przeźroczystej żywicy, która pokrywa powierzchnię napisu. Żywica nie tylko chroni napis przed zarysowaniami i zużyciem, ale także tworzy efekt trójwymiarowości, co nadaje spinkom głębi i subtelnego, nowoczesnego charakteru.

Te spinki do mankietów są idealne dla mężczyzny, który ceni sobie elegancję i osobiste akcenty w swoim stylu. Są one wyjątkowym prezentem na specjalne okazje, takie jak urodziny, rocznice, czy awanse zawodowe, a ich ponadczasowy design sprawia, że będą one stylowym dodatkiem na lata. Idealne dla mężczyzn, którzy chcą dodać odrobinę indywidualności do swojego formalnego stroju, te spinki do mankietów z pewnością przyciągną uwagę i będą tematem rozmów.

Znaczenie imienia Mieczysław

Imię Mieczysław ma głębokie korzenie w słowiańskiej tradycji i kulturze. Jest to imię męskie, które składa się z dwóch elementów: "Miecz" i "Sław". "Miecz" można interpretować jako symbol siły, odwagi, a także zdolności do obrony i walki. Natomiast "Sław" oznacza sławę, uznanie lub chwałę. W połączeniu te dwa elementy nadają imieniu Mieczysław znaczenie "ten, który zdobywa sławę mieczem" lub "ten, który jest sławny dzięki swojej odwadze".

Imię to było popularne w średniowiecznej Polsce i często nadawane członkom szlachty lub wojownikom, podkreślając ich waleczność i status społeczny. Z czasem, choć jego popularność mogła nieco zmaleć, nadal jest cenione za swoje tradycyjne i historyczne konotacje.

Mieczysław to imię, które niesie ze sobą konotacje męstwa, siły i honoru, będąc zarazem głęboko zakorzenione w bogatej słowiańskiej historii i kulturze.

Imieniny Mieczysława

Mieczysław obchodzi imieniny:

 • 01.01
 • 12.06


Specyfikacja

Kod produktu:ar1656
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny, biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Błyszcząca powierzchnia
 • Wyraźny napis
 • Efekt wypukłości
 • Mocne zapięcie na przekładkę


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.