Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 652 szt.
Spinki Męskie dla Juliana

Spinki Męskie dla Juliana

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Kwadratowe Spinki Koszulowe Z Imieniem Julian

Spinki do mankietów z imieniem "Julian" są wyrafinowanym dodatkiem do każdej męskiej garderoby. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, prezentują się w eleganckim srebrnym odcieniu, który doskonale komponuje się z różnymi stylami i kolorami koszul.

Co wyróżnia te spinki, to unikalna metoda pokrycia ich przeźroczystą żywicą, która tworzy efekt głębi i trójwymiarowości. Dzięki temu, imię "Julian" wydaje się wręcz wypływać z powierzchni spinek, co dodaje im nie tylko oryginalności, ale i subtelnego luksusu.

Sam napis jest wykonany w kontrastujących barwach - czarne litery na białym tle są czytelne i wyraziste, a jednocześnie zachowują klasyczną elegancję. Taki design sprawia, że spinki idealnie nadają się zarówno na formalne okazje, jak i do codziennego noszenia.

Dodatkowo, spinki te mogą być doskonałym prezentem personalizowanym, który z pewnością zostanie doceniony przez każdego, kto ceni sobie unikatowe akcesoria. Ich uniwersalny design sprawia, że pasują do różnorodnych stylów, od klasycznego po nowoczesny, co czyni je wszechstronnym dodatkiem do męskiej garderoby.

Znaczenie imienia Julian

Imię Julian ma bogatą historię i znaczenie. Pochodzi z łaciny, od imienia "Julianus", które jest pochodną od "Julius". Imię Julius ma z kolei swoje korzenie w rzymskim rodzie Julii, którego najbardziej znanym członkiem był Juliusz Cezar.

Znaczenie imienia Julian można interpretować na kilka sposobów. Jedna z teorii sugeruje, że pochodzi od łacińskiego słowa "ioulos", oznaczającego "puchową brodę" lub "młodzieńczą brodę", co może być odniesieniem do młodości i witalności. Inna teoria wiąże imię Julian z "Julius", co może oznaczać "pochodzący z rodu Julii" lub "poświęcony Jowiszowi", nawiązując do rzymskiego bóstwa.

W chrześcijaństwie, Julian jest imieniem świętego, co dodaje mu dodatkowego znaczenia religijnego i duchowego. Święty Julian był znany jako patron podróżników i pielgrzymów.

Obecnie imię Julian jest popularne w wielu krajach, zachowując swoją klasyczną i elegancką formę. Jest uważane za imię tradycyjne, ale jednocześnie posiadające pewną nowoczesność i uniwersalność, dzięki czemu pasuje do osób o różnych osobowościach i w różnym wieku.

Święty Julian

Święty Julian, znany również jako Julian Gościnny (ang. Julian the Hospitaller), jest postacią, która pojawia się w chrześcijańskich legendach i folklorze. Jego historia jest pełna dramatyzmu i pokuty, a przez to stał się symbolem odkupienia.

Według legendy, Julian był szlachetnie urodzonym rycerzem, który przypadkowo zabił swoich rodziców, myląc ich z wrogami. Ten tragiczny czyn był wynikiem nieszczęśliwego zbiegu okoliczności i fatalnej przepowiedni, która towarzyszyła Julianowi od młodości. Przerażony i zrozpaczony tym, co zrobił, Julian opuścił swoje dotychczasowe życie i wyruszył na długą podróż pokutną.

Ostatecznie Julian poświęcił się służbie dla biednych i pielgrzymów, zakładając przytułek, gdzie wraz ze swoją żoną przyjmował i opiekował się potrzebującymi. Święty Julian jest często przedstawiany jako postać wspierająca tych, którzy są w drodze, oferująca schronienie i pomoc potrzebującym. Jego historia stała się symbolem odkupienia i miłosierdzia.

Święty Julian jest patronem łuczników, kuglarzy, cyrkowców, a także podróżnych i pielgrzymów. Jego postać przypomina, że nawet największe błędy i grzechy mogą zostać odkupione przez działania na rzecz dobra innych i głęboką pokutę.

Imieniny Juliana

Imieniny Juliana najczęściej obchodzone są:

 • 7 stycznia
 • 2 września
 • 18 października


Specyfikacja

Kod produktu:ar1636
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Srebrny podkład
 • Wyraźny napis z imieniem
 • Efekt wypukłości 3D
 • Mocna przekładka


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.