Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 675 szt.
Spinki Męskie dla Huberta

Spinki Męskie dla Huberta

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 3

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Koszulowe Srebrne Z Imieniem Hubert

Spinki do mankietów męskiej koszuli z imieniem "Hubert" to nie tylko praktyczny dodatek, ale także wyraz indywidualnego stylu. Te kwadratowe spinki zostały wykonane z wytrzymałego stopu metali nieszlachetnych, który zapewnia trwałość i elegancję. Ich srebrny kolor nadaje im klasycznego wyglądu, który doskonale komponuje się z różnorodnymi kolorami i wzorami koszul.

Co wyróżnia te spinki, to unikalna technika pokrycia ich przeźroczystą żywicą, tworzącą efekt trójwymiarowości. Ta nowoczesna metoda nie tylko chroni spinki przed uszkodzeniami i zarysowaniami, ale także nadaje im niepowtarzalny charakter. Napis "Hubert" został precyzyjnie wygrawerowany w kontrastujących kolorach – czarnym na białym tle – co podkreśla jego czytelność i elegancję.

Dodatkowym atutem tych spinek jest ich wszechstronność – są idealnym wyborem zarówno na formalne okazje, jak i mniej oficjalne wyjścia. Można je również personalizować, co czyni je doskonałym prezentem na specjalne okazje, takie jak urodziny, rocznice czy awanse zawodowe.

Znaczenie imienia Hubert

Imię Hubert ma germańskie pochodzenie i składa się z dwóch członów: "hug", oznaczającego "umysł", "intelekt" lub "rozum", oraz "beraht", które tłumaczy się jako "jasny" lub "błyszczący". W efekcie, Hubert może być interpretowany jako "ten, który ma jasny umysł" lub "błyszczący intelektem".

W historii i kulturze, imię to jest kojarzone z postacią św. Huberta, patrona myśliwych i leśników. Święty Hubert, żyjący w VIII wieku, był znany z głębokiej przemiany duchowej, która miała miejsce podczas polowania, kiedy to miał wizję krzyża między porożami jelenia. To wydarzenie doprowadziło go do porzucenia dotychczasowego życia i poświęcenia się służbie religijnej. Jego postać jest często przywoływana jako przykład nawrócenia i głębokiej wiary.

W różnych kulturach imię Hubert jest kojarzone z inteligencją, intuicyjnością oraz zdolnościami przywódczymi. Osoby noszące to imię często przypisuje się cechy takie jak mądrość, umiejętność przewodzenia i silny charakter. Ponadto, imię to symbolizuje skłonność do refleksji i głębokiego rozumienia otaczającego świata.

Znany Hubert

Istnieje wielu znanych ludzi o imieniu Hubert, którzy wyróżnili się w różnych dziedzinach życia, takich jak polityka, nauka, sztuka czy sport:

 • Hubert Humphrey – amerykański polityk, wiceprezydent Stanów Zjednoczonych w latach 1965-1969 pod prezydentem Lyndonem B. Johnsonem. Był także senatorem i kandydatem Partii Demokratycznej na prezydenta w wyborach w 1968 roku.
 • Hubert de Givenchy – francuski projektant mody, założyciel światowej sławy domu mody Givenchy. Znany z kreowania eleganckich, klasycznych projektów, był ulubionym projektantem takich ikon jak Audrey Hepburn i Jacqueline Kennedy Onassis.
 • Hubert Reeves – kanadyjski astrofizyk francuskiego pochodzenia, znany z popularyzacji nauki. Autor wielu książek na temat kosmosu, zjawisk astronomicznych i zagadnień związanych z ochroną środowiska.
 • Hubert Green – amerykański golfista, zwycięzca wielu turniejów golfowych, w tym dwóch turniejów wielkoszlemowych: U.S. Open w 1977 roku i PGA Championship w 1985.
 • Hubert Laws – amerykański flecista jazzowy i klasyczny, który zyskał sławę dzięki swoim umiejętnościom i innowacyjnym połączeniom jazzu z innymi gatunkami muzycznymi.
 • Hubert Minnis - bahamski polityk, premier Bahamów od 2017 do 2021 roku.
 • Hubert Hurkacz – polski tenisista, który osiągnął znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej, znany ze swojego potężnego serwisu i umiejętności gry na twardych kortach.
 • Te i inne postacie o imieniu Hubert wniosły znaczący wkład w swoje dziedziny, zdobywając uznanie i szacunek na całym świecie.

  Imieniny Huberta najczęściej obchodzone są 3 listopada.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1626
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Srebrny podkład
 • Czytelny napis
 • Efekt 3D
 • Mocne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Beata B.1 szt.17.12.2023 23:46:12
Rafał S.1 szt.07.04.2022 09:07:05
Barbara B.1 szt.10.12.2019 20:32:29