Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 118 szt.
Spinki Męskie dla Henryka

Spinki Męskie dla Henryka

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Koszulowe Spinki Z Imieniem Henryk

Spinki do mankietów męskiej koszuli "Henryk" łączą w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnym wzornictwem. Te kwadratowe akcesoria zostały wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, co zapewnia trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Ich srebrny kolor nadaje im uniwersalnego, ponadczasowego charakteru, który pasuje do różnorodnych stylizacji - od biznesowych po casualowe.

Wyjątkowym elementem tych spinek jest zastosowanie przezroczystej żywicy, która pokrywa powierzchnię i tworzy efekt trójwymiaru. Ten innowacyjny detal przyciąga wzrok i dodaje głębi, sprawiając, że spinki wyróżniają się na tle tradycyjnej biżuterii męskiej.

Napis "Henryk" został umieszczony na białym tle, co gwarantuje wyraźny i czytelny kontrast z czarną czcionką. Ten osobisty akcent nie tylko podkreśla indywidualność użytkownika, ale także stanowi doskonały pomysł na prezent, który może być spersonalizowany i dostosowany do preferencji obdarowywanej osoby.

Znaczenie imienia Henryk

Imię "Henryk" jest męskim imieniem pochodzenia germańskiego. Wywodzi się od starogermańskiego imienia "Heinrich", które składa się z dwóch elementów: "heim" oznaczającego "dom" lub "gospodarstwo domowe" oraz "ric", które tłumaczy się jako "władca" lub "władza". W związku z tym, pełne znaczenie imienia Henryk można interpretować jako "władca domu" lub "pan domu".

W historii i kulturze, imię to było noszone przez wielu znaczących władców i postaci historycznych, co dodatkowo umacniało jego konotacje związane z władzą i autorytetem. Przykładami są liczni królowie i cesarze, tacy jak Henryk VIII, król Anglii, czy Henryk I, pierwszy król Niemiec.

Imię Henryk jest również popularne w wielu kulturach i językach, przybierając różne formy, jak Heinrich w języku niemieckim, Enrique w hiszpańskim, czy Henri we francuskim.

Osoby noszące imię Henryk często są kojarzone z cechami takimi jak siła, niezależność, umiejętność przywództwa oraz troska o rodzinę i dom. Jest to imię, które łączy w sobie tradycję i uniwersalne wartości, będąc jednocześnie ponadczasowym wyborem dla męskiego imienia.

Znany Henryk

Jednym z najbardziej znanych historycznych postaci o imieniu Henryk jest Henryk VIII, król Anglii, który panował od 1509 do 1547 roku. Jest on szczególnie znany ze względu na swoje sześć małżeństw i rolę, jaką odegrał w angielskiej reformacji.

Henryk VIII był drugim monarchą z dynastii Tudorów. Jego najbardziej kontrowersyjne i wpływowe działanie to oddzielenie Kościoła Anglii od władzy papieża i Kościoła katolickiego, co zapoczątkowało angielską reformację. To wydarzenie miało ogromne konsekwencje religijne, polityczne i kulturowe, zarówno dla Anglii, jak i dla całej Europy.

Jego osobiste życie również przyciągało dużo uwagi. Henryk VIII jest znany ze swoich sześciu małżeństw, z których każde miało dramatyczne i czasem tragiczne zakończenie, włączając w to unieważnienie małżeństwa, rozwody, a nawet egzekucje. Jego poszukiwanie męskiego następcy tronu było główną motywacją tych małżeńskich sojuszów i rozstań.

Henryk VIII pozostaje postacią fascynującą dla historyków i kultury popularnej, będąc bohaterem licznych książek, filmów i seriali telewizyjnych. Jego panowanie jest często przedstawiane jako okres znaczących zmian politycznych, religijnych i społecznych, które kształtowały nowożytną historię Anglii.

Imieniny Henryka

Imieniny Henryka najczęściej obchodzone są 19 stycznia oraz 15 lipca. Henryk może również obchodzić imieniny:

 • 23 stycznia
 • 27 stycznia
 • 19 lutego
 • 2 marca
 • 10 kwietnia
 • 10 czerwca
 • 13 lipca
 • 14 lipca


Specyfikacja

Kod produktu:ar1625
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Powierzchnia koloru srebra
 • Czarny napis na białym tle
 • Efekt 3D
 • Mocne i wygodne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Henryk S.1 szt.08.12.2020 07:35:38