Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 392 120 szt.
Spinki Mankietowe dla Zbigniewa

Spinki Mankietowe dla Zbigniewa

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Męskie Spinki Do Koszuli Z Imieniem Zbigniew

Spinki do mankietów męskiej koszuli z imieniem "Zbigniew" to wyjątkowy i elegancki dodatek do każdej męskiej garderoby. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, te spinki prezentują się w szlachetnym srebrnym odcieniu, który doskonale komponuje się z różnorodnymi kolorami koszul, od klasycznej bieli po głęboką czerń.

Najbardziej wyjątkowym elementem tych spinek jest precyzyjnie wykonany napis "Zbigniew", umieszczony na eleganckim, białym tle. Czarne litery, zaprojektowane z dbałością o każdy detal, wyróżniają się wyraźnie, tworząc kontrast, który przyciąga uwagę i dodaje charakteru. Ten subtelny element personalizacji sprawia, że spinki są nie tylko praktycznym dodatkiem, ale także osobistym akcentem, podkreślającym indywidualność i unikalność noszącego.

Dodatkowym atutem tych spinek jest pokrycie ich wysokiej jakości, przezroczystą żywicą. Ta innowacyjna technika zapewnia efekt trójwymiarowości, dodając głębi i blasku literom. Żywica chroni także napis przed zarysowaniami i uszkodzeniami, gwarantując, że spinki będą wyglądać nienagannie przez długi czas.

Spinki te idealnie nadają się na prezent, szczególnie dla osoby o imieniu Zbigniew, czy to z okazji urodzin, rocznicy, czy jako wyjątkowy akcent na ważne zawodowe lub osobiste wydarzenia. Są też doskonałym wyborem dla mężczyzn ceniących sobie elegancję, indywidualność oraz wysoką jakość wykonania.

Z tymi spinkami każdy mężczyzna może dodać odrobinę luksusu i osobistego charakteru do swojego stroju, zarówno w biznesowych, jak i mniej formalnych okolicznościach.

Znaczenie imienia Zbigniew

Imię Zbigniew ma słowiańskie pochodzenie i jest stosunkowo popularne w Polsce. Jest to imię męskie, które składa się z dwóch członów: „Zby” i „Gniew”. Pierwsza część, „Zby-” może być interpretowana jako "zbyć", co oznacza "odpierać" lub "zwyciężać". Druga część, „-gniew”, pochodzi od słowa oznaczającego "gniew" lub "furia". W związku z tym, całe imię Zbigniew można interpretować jako "ten, który odpiera gniew" lub "zwyciężający gniew".

Imię to niesie ze sobą konotacje siły, odwagi i zdolności do pokonywania przeciwności. Osoby noszące to imię często są postrzegane jako silne, odważne i zdecydowane, a także jako te, które potrafią stawić czoła wyzwaniom i pokonać trudności.

W polskiej kulturze i historii, imię Zbigniew jest znane i cenione. Może być także kojarzone z postaciami historycznymi i literackimi, które miały to imię, przyczyniając się do jego popularności i pozytywnego wizerunku.

Ciekawostki o imieniu

 1. Pierwsze zapisy historyczne: Zbigniew jest jednym z najstarszych imion słowiańskich, które pojawiło się w zapisach historycznych. Jednym z pierwszych znanych nosicieli tego imienia był Zbigniew, syn Władysława I Hermana, książę Polski w XI wieku. Jego postać jest otoczona legendami i kontrowersjami, włączając w to konflikt o władzę z jego bratem, Bolesławem Krzywoustym.
 2. Rzadkość poza Polską: Chociaż w Polsce Zbigniew jest stosunkowo powszechnym imieniem, poza granicami kraju jest rzadko spotykane i często kojarzone wyłącznie z kulturą polską. To podkreśla jego unikatowe słowiańskie pochodzenie.
 3. Znaczenie imienia: Jak już wspomniano, Zbigniew łączy elementy oznaczające "rozbić" i "gniew" lub "wróg", co odzwierciedla pradawne słowiańskie wierzenia w znaczenie imion i ich wpływ na losy ich nosicieli. To jedno z nielicznych imion, które w tak bezpośredni sposób odnoszą się do zwycięstwa nad przeciwnościami.
 4. Zmieniająca się popularność: Popularność imienia Zbigniew w Polsce zmieniała się na przestrzeni wieków. Miało swoje wzloty i upadki, ale zawsze pozostawało czymś więcej niż tylko imieniem – symbolem siły i odwagi.
 5. Dzień imienin: Zbigniew obchodzi swoje imieniny głównie 9 kwietnia, ale istnieją także inne daty, co jest dość typowe dla wielu imion w kalendarzu imieninowym. To pokazuje, jak różnorodne mogą być tradycje związane z obchodzeniem imienin w różnych kulturach.
 6. Wpływ na kulturę: Imię Zbigniew pojawiło się w wielu dziełach literackich, filmowych i muzycznych, co świadczy o jego głęboko zakorzenionym miejscu w polskiej kulturze. Postacie o tym imieniu często są przedstawiane jako silne i zdecydowane, co odzwierciedla tradycyjne znaczenie imienia.
 7. Znane postacie: Wiele znanych osobistości nosi imię Zbigniew, w tym politycy, artyści, naukowcy i sportowcy, co świadczy o nieustającej popularności i wszechstronności tego imienia w polskim społeczeństwie.

Imieniny Zbigniewa

Imieniny Zbigniewa najczęściej obchodzone są:

 • 17 lutego
 • 17 marca
 • 1 kwietnia

Specyfikacja

Kod produktu:ar1682
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka 1,8 cm
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Wyraźny napis
 • Głębokie tło
 • Mocne obrotowe zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.