Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 652 szt.
Spinki Mankietowe dla Witolda

Spinki Mankietowe dla Witolda

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Męskie Spinki Koszulowe Z Imieniem Witold

Spinki do mankietów z imieniem "Witold" są nie tylko praktyycznym dodatkiem do męskiej garderoby, ale także wyjątkowym akcentem osobistego stylu. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanego stopu metali nieszlachetnych, te spinki zachwycają swoim eleganckim, srebrnym wykończeniem, które doskonale komponuje się z różnorodnymi kolorami i wzorami koszul.

To, co wyróżnia te spinki, to unikalna technika pokrycia imienia "Witold" przeźroczystą żywicą. Dzięki temu zabiegowi, napis nabiera efektu trójwymiarowości, dodając głębi i charakteru temu akcesorium. Kontrastujące kolory - czarne litery na białym tle - są nie tylko czytelne, ale także nadają spinkom nowoczesny i śmiały wygląd.

Idealne dla mężczyzny, który ceni sobie oryginalność i elegancję, te spinki do mankietów stanowią doskonały prezent na specjalne okazje, jak urodziny, rocznice, czy sukcesy zawodowe. Dzięki swojej uniwersalności i wyjątkowemu designowi, będą pasować do formalnych strojów biznesowych, jak i bardziej casualowych zestawów. Spinki te są nie tylko wyrazem indywidualnego stylu, ale także subtelny sposób na wyrażenie osobowości i dumy ze swojego imienia.

Znaczenie imienia Witold

Imię Witold ma interesujące pochodzenie i znaczenie. Jest to imię męskie, które wywodzi się z języka litewskiego, gdzie pierwotna forma "Vytautas" składa się z dwóch części: "vyti", co oznacza "prowadzić", i "tautas", co oznacza "lud". W związku z tym, imię Witold można interpretować jako "ten, który prowadzi lud".

W Polsce imię Witold zyskało na popularności dzięki historycznym postaciom, takim jak Witold Wielki, wielki książę litewski, który był znany ze swoich umiejętności przywódczych i militarystycznych. Jego postać i osiągnięcia miały duży wpływ na percepcję tego imienia w polskiej kulturze.

Osoby noszące imię Witold często są postrzegane jako liderzy, posiadający zdolności do przewodzenia innym i podejmowania ważnych decyzji. Można przypuszczać, że te cechy są odzwierciedleniem głębokiego znaczenia historycznego i kulturowego tego imienia.

Imię to jest również popularne w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie występuje w różnych wariantach, zachowując podobne konotacje związane z przywództwem i siłą.

Święty Witold

Święty Witold, znany również jako Witold Kiejstutowicz, jest postacią nieco mityczną i niezbyt szeroko znaną w kontekście hagiografii. Informacje na jego temat mogą być ograniczone i nieco niejasne, ponieważ nie jest on powszechnie uznawanym świętym w głównym nurcie chrześcijaństwa.

Witold Kiejstutowicz był księciem litewskim, synem Kiejstuta i bratem słynnego Władysława Jagiełły. Jego życie, mimo że otoczone jest pewnymi legendami, jest znane przede wszystkim z działań politycznych i militarnych, a nie z kwestii religijnych czy świętości.

Jeśli chodzi o postacie świętych o imieniu Witold, to mogą one pochodzić z lokalnych tradycji chrześcijańskich, szczególnie w krajach Europy Wschodniej, gdzie chrześcijaństwo przybiera różne formy i ma bogatą tradycję lokalnych świętych. Jednakże, w powszechnie uznanej hagiografii katolickiej czy prawosławnej, postać świętego Witolda nie jest standardowym elementem.

Warto zaznaczyć, że w historii chrześcijaństwa wiele postaci historycznych, które odegrały znaczącą rolę w swoich społecznościach, czasami zostaje później otoczonych kultem lokalnym, nie uzyskując jednak formalnej kanonizacji przez główne Kościoły chrześcijańskie.

Imieniny Witolda

Imieniny Witolda najczęściej obchodzone są:

 • 12 października
 • 12 listopada
 • 15 czerwca


Specyfikacja

Kod produktu:ar1679
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Mocne i wygodne zapięcie
 • Powierzchnia koloru srebra
 • Czytelny napis
 • Efekt 3D


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Aga F.1 szt.04.12.2019 21:24:42