Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 675 szt.
Spinki Mankietowe dla Tadeusza

Spinki Mankietowe dla Tadeusza

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 2

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Do Koszuli Męskie Z Imieniem Tadeusz

Spinki do mankietów męskiej koszuli z imieniem "Tadeusz" to wyjątkowy i elegancki dodatek, który łączy w sobie klasyczny styl z nowoczesnym designem. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych w lśniącym srebrnym odcieniu, te spinki zapewniają trwałość i wytrzymałość, jednocześnie zachowując lekkość i wygodę noszenia.

Co wyróżnia te spinki, to unikalna technika pokrycia ich przezroczystą żywicą, która tworzy efekt głębi i trójwymiarowości. W połączeniu z kontrastującym czarnym napisem "Tadeusz" na białym tle, spinki te stają się nie tylko praktycznym, ale i wyrafinowanym dodatkiem.

Każda spinka jest starannie wykonana, aby zapewnić dokładność detali i wyrazistość napisu. Ich uniwersalny rozmiar sprawia, że pasują do większości koszul męskich, czyniąc je idealnym wyborem zarówno na formalne okazje, jak i na codzienne wyjścia.

Spinki te stanowią również wyjątkowy i osobisty prezent, idealny na urodziny, imieniny, czy inne specjalne okazje dla każdego mężczyzny o imieniu Tadeusz, który ceni sobie elegancję i indywidualność w swoim stylu. Zapakowane w eleganckie pudełko, gotowe do wręczenia, te spinki do mankietów z pewnością zrobią wrażenie na obdarowanym.

Znaczenie imienia Tadeusz

Imię "Tadeusz" ma korzenie hebrajskie i zazwyczaj jest kojarzone z łacińskim słowem "Thaddaeus", co może oznaczać "odważny w sercu" lub "chwalony". W tradycji chrześcijańskiej, Tadeusz jest jednym z Dwunastu Apostołów, często utożsamiany ze Świętym Judą Tadeuszem, patronem spraw trudnych i beznadziejnych.

W polskiej kulturze, imię Tadeusz jest szczególnie znane dzięki postaci Tadeusza Kościuszki, bohatera narodowego Polski i Stanów Zjednoczonych, oraz dzięki głównemu bohaterowi epopei narodowej Adama Mickiewicza, "Pan Tadeusz".

Osoby noszące imię Tadeusz często są postrzegane jako odważne, godne zaufania i szlachetne. Mogą również być kojarzone z cechami takimi jak mądrość, rozważność i zdolność do podejmowania trudnych decyzji.

Jest to imię, które ma silne i pozytywne konotacje, często wybierane przez rodziców, którzy pragną, aby ich syn wyrósł na osobę o mocnym charakterze i wyrazistych, szlachetnych cechach.

Święty Tadeusz

Święty Tadeusz, znany również jako Juda Tadeusz, jest postacią w chrześcijaństwie, będącą jednym z Dwunastu Apostołów Jezusa Chrystusa. Jego postać jest obecna zarówno w Nowym Testamencie, jak i w tradycji kościelnej.

 • Tożsamość: Święty Tadeusz jest czasami mylony z Judaszem Iskariotą, który zdradził Jezusa, ale są to dwie różne osoby. Juda Tadeusz jest znany z tego, że podczas Ostatniej Wieczerzy zadał Jezusowi ważne pytanie dotyczące objawienia się Chrystusa.
 • Atrybuty: W sztuce chrześcijańskiej, Święty Tadeusz często przedstawiany jest trzymającym obraz Chrystusa, co symbolizuje wizję, którą miał według niektórych tradycji. Czasami jest również przedstawiany z łopatą, jako symbol męczeńskiej śmierci, lub z płomieniem, symbolizującym obecność Ducha Świętego.
 • Patronat: Święty Juda Tadeusz jest uważany za patrona spraw trudnych i beznadziejnych. Wierni często zwracają się do niego w modlitwie, prosząc o pomoc w rozwiązaniu skomplikowanych problemów czy sytuacji życiowych, które wydają się nie mieć wyjścia.
 • Dzień Święta: Jego wspomnienie liturgiczne obchodzone jest 28 października (w Kościele katolickim) oraz 19 czerwca (w Kościele prawosławnym).
 • Znaczenie w tradycji: Postać Świętego Judy Tadeusza ma duże znaczenie w tradycji chrześcijańskiej, będąc symbolem wierności, odwagi w wierze i siły w obliczu trudności. Jego postać przypomina, że nawet w najtrudniejszych chwilach można znaleźć nadzieję i wsparcie.

Imieniny Tadeusza

Tadeusz imieniny obchodzi:

 • 11 maja
 • 25 października
 • 28 października


Specyfikacja

Kod produktu:ar1673
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Powierzchnia koloru srebra
 • Czarny wyraźny napis
 • Efekt 3D


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Anna K.1 szt.19.12.2023 20:36:40
Milena K.1 szt.18.05.2022 19:00:05
Grażyna P.1 szt.07.12.2021 20:37:51