Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 394 933 szt.
Spinki Mankietowe dla Sylwestra

Spinki Mankietowe dla Sylwestra

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Męskie Do Koszuli Dla Sylwestra

Spinki do mankietów męskiej koszuli z imieniem "Sylwester" to wyjątkowy dodatek, który łączy elegancję z osobistym akcentem. Wykonane ze starannie dobranego stopu metali nieszlachetnych, oferują wytrzymałość i trwały blask w klasycznym srebrnym odcieniu. Kluczowym elementem tych spinek jest innowacyjna, przezroczysta żywica, którą pokryto powierzchnię. Dzięki niej napis "Sylwester" nabiera wyjątkowego, trójwymiarowego efektu, który przyciąga wzrok i dodaje głębi.

Kontrastujący design napisu, z czarnymi literami na białym tle, zapewnia czytelność i wyraźność, równocześnie podkreślając elegancki charakter produktu. Spinki te są idealnym wyborem dla mężczyzny ceniącego klasyczne dodatki z osobistym akcentem. Mogą stanowić wyjątkowy prezent na specjalne okazje, takie jak urodziny, rocznice czy sukcesy zawodowe.

Zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania, spinki te posiadają niezawodny mechanizm zapinania, który zapewnia łatwe i pewne mocowanie do mankietów koszuli. Ich uniwersalna estetyka sprawia, że pasują do różnych stylów odzieżowych, od formalnych garniturów po bardziej swobodne zestawy ubrań.

Spinki z imieniem "Sylwester" to nie tylko praktyczny dodatek, ale także wyrafinowany symbol indywidualności i wyjątkowego stylu.

Znaczenie imienia Sylwester

Imię Sylwester ma korzenie łacińskie i pochodzi od słowa "Silvestris", które oznacza "leśny" lub "pozostający w lesie". Historia tego imienia jest głęboko zakorzeniona w kulturze rzymskiej i chrześcijańskiej.

Sylwester, jako imię, zyskało na popularności dzięki św. Sylwestrowi I, który był papieżem w IV wieku. Jego pontyfikat przypadał na ważny moment dla chrześcijaństwa, kiedy cesarz Konstantyn Wielki ogłosił Edykt Mediolański, zapewniający wolność wyznania chrześcijanom. Święty Sylwester jest uważany za jednego z Ojców Kościoła i jest świętowany w Kościele katolickim 31 grudnia, co również przyczyniło się do rozpoznawalności tego imienia.

W aspekcie charakterologicznym, osoby noszące imię Sylwester często przypisywane są cechami takimi jak wewnętrzna siła, spokój, oraz zdolność do głębokiej refleksji i introspekcji. Mogą być również postrzegane jako osoby ceniące naturę i spokój, co nawiązuje do leśnego pochodzenia imienia.

W różnych kulturach, imię Sylwester może mieć nieco odmienne konotacje, ale ogólnie jest kojarzone z dojrzałością, stabilnością i pewnością siebie. To imię jest wybierane przez rodziców, którzy szukają tradycyjnego, ale jednocześnie mającego głębokie znaczenie imienia dla swojego dziecka.

Święty Sylwester

Święty Sylwester I był papieżem Kościoła katolickiego, którego pontyfikat przypadał na lata 314-335 n.e. Jego pontyfikat jest szczególnie znaczący w historii chrześcijaństwa ze względu na kilka ważnych wydarzeń i zmian, które miały miejsce w tym okresie.

 • Konwersja Konstantyna i Edykt Mediolański: Najważniejszym wydarzeniem tego okresu było ogłoszenie przez cesarza Konstantyna Wielkiego Edyktu Mediolańskiego w 313 roku, który zakończył prześladowania chrześcijan i zapewnił wolność religijną w Imperium Rzymskim. Chociaż nie ma bezpośrednich dowodów na to, że Sylwester miał bezpośredni wpływ na tę decyzję, jego pontyfikat zbiegł się z tym przełomowym momentem dla chrześcijaństwa.
 • Budowa ważnych kościołów: W okresie pontyfikatu Sylwestra I zbudowano kilka znaczących kościołów w Rzymie, w tym Bazylikę św. Jana na Lateranie, którą Konstantyn ofiarował Kościołowi.
 • Legendy i tradycje: Wokół postaci Sylwestra I narosło wiele legend i tradycji. Najbardziej znana to ta, która mówi o cudownym uzdrowieniu cesarza Konstantyna z trądu przez Sylwestra, co miało przyczynić się do konwersji cesarza na chrześcijaństwo. Choć ta historia jest uważana za legendę, miała ona znaczący wpływ na średniowieczne postrzeganie tego papieża.
 • Dzień święta: Święty Sylwester jest wspominany w Kościele katolickim 31 grudnia, co zbiega się z ostatnim dniem roku kalendarzowego. Jego święto jest obchodzone w wielu krajach europejskich i jest często związane z obchodami Nowego Roku.
 • Dziedzictwo: Święty Sylwester pozostaje ważną postacią w historii Kościoła, będąc symbolem przejścia chrześcijaństwa z religii prześladowanej do religii uznanej i protegowanej przez państwo. Jego pontyfikat symbolizuje początek nowej ery w historii chrześcijaństwa.

Imieniny Sylwestra

Nazwa imprezy w ostatnim dniu roku wzięła się od imienia Sylwestra, który obchodzi imieniny właśnie 31 grudnia.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1670
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Błyszcząca powierzchnia
 • Efekt wypukłości 3D
 • Mocne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.