Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 675 szt.
Spinki Mankietowe dla Eugeniusza

Spinki Mankietowe dla Eugeniusza

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Koszulowe Srebrne Z Imieniem Eugeniusz

Ponadczasowe i nowoczesne, kwadratowe spinki do mankietów, które łączą w sobie elegancję i innowacyjny design. Wykonane z wysokiej jakości metalu nieszlachetnego w lśniącym srebrnym kolorze, te spinki są nie tylko stylowe, ale i wytrzymałe. Ich unikalność polega na zastosowaniu specjalnego, przezroczystego polimeru, który tworzy efekt trójwymiarowości, nadając im głębi i charakteru. Ten efekt 3D sprawia, że spinki przyciągają wzrok, a jednocześnie zachowują klasyczną elegancję.

Zapięcie tych spinek jest nie tylko mocne, ale i zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Ruchome elementy zapięcia gwarantują, że spinki są łatwe do założenia, a zarazem pewnie utrzymują się na mankiecie koszuli. Ich uniwersalny design sprawia, że są idealne do różnych rodzajów koszul, od formalnych po bardziej casualowe.

Te spinki do mankietów to idealny wybór dla mężczyzny, który ceni sobie klasykę z nowoczesnym akcentem. Są doskonałym dodatkiem do każdego stroju, od garnituru biznesowego po elegancką stylizację na specjalne okazje. Ponadto, ich wyjątkowy wygląd sprawia, że stanowią idealny prezent na ważne uroczystości jak ślub, rocznica, czy awans zawodowy.

Zaprojektowane z dbałością o detale i wykonane z najwyższej jakości materiałów, te spinki do mankietów są synonimem nowoczesnej elegancji i wyrafinowanego stylu.

Znaczenie imienia Eugeniusz

Imię Eugeniusz, o głębokich korzeniach historycznych i kulturowych, niesie ze sobą znaczenie i symbolikę, która od wieków wpływa na postrzeganie osób noszących to imię. Pochodzące z języka greckiego, Eugeniusz wywodzi się od słów "eu", oznaczającego "dobry", i "genos", co oznacza "rodzaj" lub "pochodzenie". W związku z tym, imię to dosłownie można przetłumaczyć jako "dobrze urodzony" lub "szlachetnego pochodzenia".

W historii, Eugeniusz było imieniem popularnym wśród wielu kultur europejskich, w tym szczególnie wśród Greków, Rzymian i późniejszych narodów chrześcijańskich. W średniowieczu imię to było często nadawane osobom z wysokiej klasy społecznej, co dodatkowo podkreślało jego związki ze szlachetnością i wysokim pochodzeniem.

Osoby o imieniu Eugeniusz często są postrzegane jako wyjątkowe, z uwagi na unikalność i starożytną historię tego imienia. W wielu kulturach imię to jest symbolem inteligencji, kultury i wyrafinowania. Osoby noszące imię Eugeniusz często są uważane za wykształcone, elokwentne i posiadające naturalną klasę.

W aspekcie numerologicznym, imię Eugeniusz często wiąże się z dążeniem do wiedzy, poszukiwaniem prawdy i głębokim zrozumieniem świata. Może również symbolizować zdolność do przewodzenia i wpływania na innych, co wynika z jego historycznych konotacji ze szlachetnością i liderstwem.

W aspekcie duchowym, Eugeniusz może być interpretowany jako imię odzwierciedlające szlachetność charakteru i moralną integralność. Osoby o tym imieniu często są postrzegane jako uczciwe, odpowiedzialne i mające silne poczucie etyki.

W kulturze popularnej, postaci o imieniu Eugeniusz często przedstawiane są jako postacie złożone, z bogatą historią i głębią emocjonalną. Może to wynikać zarówno z historycznych konotacji imienia, jak i z jego brzmienia, które jest zarówno szlachetne, jak i nieco tajemnicze.

Współcześnie, choć imię Eugeniusz jest rzadziej spotykane niż w przeszłości, nadal cieszy się szacunkiem i uznaniem ze względu na swoje historyczne i kulturowe znaczenie. Osoby o tym imieniu często są dumne ze swojego imienia i doceniają jego unikalność oraz bogatą tradycję.

To doskonałe uzupełnienie zarówno tradycyjnej garderoby, jak i nowoczesnych stylizacji, łączące w sobie klasyczną estetykę z innowacyjnym designem.

Imieniny Eugeniusza w tradycji polskiej są obchodzone kilkakrotnie w ciągu roku. Najczęściej wskazywane daty to:

 • 13 stycznia,
 • 2 czerwca,
 • 15 września,
 • 10 listopada.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1618
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Głęboki kolor czerni
 • Srebrny podkład
 • Ruchome mocne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.