Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 384 602 szt.
Spinki Mankietowe dla Dariusza

Spinki Mankietowe dla Dariusza

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 3

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Do Koszuli Z Imieniem Dariusz

Spinki do mankietów "Dariusz" to wyjątkowy dodatek dla każdego mężczyzny, który ceni sobie elegancję i osobisty akcent w swoim stylu. Są to kwadratowe spinki, które idealnie komponują się z każdą męską koszulą, dodając jej wyrafinowanego charakteru. Wykonane są ze starannie wyselekcjonowanego stopu metali nieszlachetnych, co zapewnia im trwałość oraz elegancki, srebrny wygląd.

Unikalność tych spinek podkreśla ich wyjątkowa powierzchnia pokryta przeźroczystą żywicą, która tworzy efekt głębi i trójwymiarowości. To innowacyjne wykończenie nie tylko chroni spinkę przed uszkodzeniami, ale również nadaje jej wyjątkowy blask i nowoczesny akcent.

Główną atrakcją tych spinek jest personalizowany napis "Dariusz", wykonany w kontrastujących barwach – czarnym na białym tle. Ten subtelny detal sprawia, że spinki stają się nie tylko eleganckim dodatkiem, ale również osobistym elementem, który idealnie odzwierciedla indywidualny styl noszącego.

Spinki "Dariusz" są doskonałym wyborem dla mężczyzn, którzy chcą dodać swojemu wyglądowi osobistego charakteru, jednocześnie zachowując klasyczną elegancję. Idealnie nadają się na prezent dla bliskiej osoby lub jako wyjątkowy element garderoby do noszenia na specjalne okazje.

Znaczenie imienia Dariusz

Imię Dariusz ma perskie pochodzenie i jest związane z dawną historią oraz kulturą Persji. Pochodzi od staroperskiego imienia Dārayavahuš, które można tłumaczyć jako "posiadający dobro" lub "utrzymujący dobro". Imię to nosili znani władcy perscy, w tym Dariusz I Wielki, który panował w latach 522-486 p.n.e. i był jednym z najwybitniejszych władców dynastii Achemenidów.

W kontekście znaczenia, Dariusz jest często kojarzony z cechami takimi jak siła, władza i dobrobyt. Jest to imię, które symbolizuje lidera, osobę o silnym charakterze, zdolną do podejmowania ważnych decyzji i prowadzenia innych.

W kulturze zachodniej, Dariusz jest postrzegany jako imię eleganckie i klasyczne, niezwykle popularne w różnych okresach historycznych. Jego popularność w Polsce jest również znacząca, choć nie należy do najczęściej wybieranych imion męskich.

Imię Dariusz, choć posiada starożytne perskie pochodzenie, jest również związane z postacią chrześcijańską, a mianowicie świętym Dariuszem. Święty Dariusz jest jednym z chrześcijańskich męczenników, którego historia jest częścią tradycji kościelnej. Święty Dariusz często jest wspominany w kontekście grupy męczenników, którzy ponieśli śmierć za wiarę chrześcijańską w różnych okresach historii chrześcijaństwa. Ze względu na to, że informacje o nim nie są szczegółowe i mogą dotyczyć różnych postaci, trudno jednoznacznie określić dokładne wydarzenia z jego życia. Jako święty i męczennik, Dariusz jest patronem tych, którzy szukają odwagi i siły w trudnych sytuacjach, zwłaszcza w obliczu prześladowań z powodów religijnych. Jego postać może być również inspiracją dla osób poszukujących przykładów wierności i wytrwałości w wierze. Warto jednak zauważyć, że święty Dariusz nie jest postacią tak szeroko znaną i czczoną w Kościele katolickim, jak niektórzy inni święci, dlatego informacje na jego temat mogą być ograniczone.

Kiedy Dariusz obchodzi imieniny

Imieniny Dariusza obchodzimy:

 • 25 lipca
 • 29 września
 • 19 grudnia.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1613
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny, biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Powierzchnia srebrna błyszcząca
 • Efekt wypukłości
 • Mocne zapięcie
 • Czytelny napis


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Anna G.1 szt.30.01.2023 12:58:12
Marzena P.1 szt.07.08.2021 13:25:08
Halina M.1 szt.20.01.2020 23:16:19