Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 652 szt.
Spinki Mankietowe dla Błażeja

Spinki Mankietowe dla Błażeja

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Klasyczne Spinki Z Imieniem Błażej

Spinki do mankietów "Błażej" to wyjątkowa kombinacja elegancji i nowoczesnego designu. Wykonane z wysokiej jakości metalu nieszlachetnego, ich srebrny kolor nadaje klasyczny, ale zarazem współczesny wygląd. Jednak to, co naprawdę wyróżnia te spinki, to innowacyjna warstwa przezroczystego polimeru, która tworzy efekt 3D, dodając głębi i wyjątkowego charakteru.

Spinki te, dzięki swojemu starannemu wykonaniu, są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Mocne, ruchome zapięcie zapewnia, że będą one bezpiecznie przypięte do każdego rodzaju mankietów koszulowych, od formalnych po bardziej casualowe.

Nazwa "Błażej" jest wyraźnie wyeksponowana na każdej spinie, z eleganckim czarnym napisem na białym tle, co nadaje im osobisty i unikalny charakter. Idealne dla osób ceniących indywidualność i styl, te spinki są doskonałym wyborem na prezent lub jako dodatek do własnej garderoby. Zapakowane w eleganckie pudełko, stanowią nie tylko praktyczny, ale i estetyczny element każdej męskiej kolekcji akcesoriów.

Znaczenie imienia Błażej

Imię Błażej ma starożytne korzenie i jest powszechnie znane w wielu kulturach, szczególnie w krajach słowiańskich i łacińskich. Pochodzi z łaciny, od imienia Blasius, które można przełożyć jako "jęczący" lub "jąkający się".

Historia i znaczenie tego imienia są często związane ze św. Błażejem, biskupem Sebasty w Armenii, żyjącym w IV wieku. Święty Błażej jest znany jako patron ludzi cierpiących na choroby gardła i jest często przedstawiany w sztuce chrześcijańskiej jako biskup z dwoma przekrzyżowanymi świecami, symbolizującymi cud uzdrowienia chłopca, który miał rybią ość uwięzioną w gardle. Jego wspomnienie liturgiczne przypada na 3 lutego i jest obchodzone w wielu kościołach chrześcijańskich.

W kontekście osobowości, ludzie o imieniu Błażej często są postrzegani jako komunikatywni, elokwentni i mają zdolność inspirowania innych. Mimo pierwotnego znaczenia, które może sugerować jąkanie, w praktyce imię to często kojarzy się z silną ekspresją werbalną i zdolnością do wyrażania siebie.

Błażej to imię, które łączy w sobie bogatą historię, duchowe znaczenie i silny, osobisty charakter. Jego nosiciele często cenią sobie te cechy, uważając swoje imię za źródło siły i inspiracji.

Kiedy Błażej ma imieniny

Imieniny Błażeja tradycyjnie obchodzone są 3 lutego. Jest to data związana ze wspomnieniem św. Błażeja, biskupa i męczennika, który jest patronem osób cierpiących na choroby gardła. W kalendarzu liturgicznym jego dzień jest obchodzony właśnie 3 lutego, co stało się popularną datą świętowania imienin dla osób noszących to imię.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1604
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny i biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Błyszcząca powierzchnia
  • Wyraźny napis z imieniem Błażej
  • Efekt 3D
  • Mocne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Natalia J.1 szt.20.05.2019 20:44:19