Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 394 933 szt.
Spinki Koszulowe Imię Kacper

Spinki Koszulowe Imię Kacper

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 3

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Męskie Spinki Do Mankietów Z Imieniem Kacper

Spinki do mankietów męskiej koszuli z imieniem "Kacper" to unikatowy i elegancki dodatek, który łączy w sobie nowoczesny design i klasyczną estetykę. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, te spinki prezentują się w wyrafinowanym, srebrnym wykończeniu, dodając każdemu strojowi odrobinę luksusu.

Ich szczególna cecha, która wyróżnia je na tle innych spinek, to pokrycie przezroczystą żywicą, która tworzy efekt trójwymiaru. Dzięki temu imię "Kacper" wydaje się unosić wewnątrz każdej spinki, co przyciąga wzrok i stanowi świetny temat do rozmowy.

Napis "Kacper" jest elegancko wygrawerowany czarnym kolorem na białym tle, co zapewnia doskonały kontrast i czytelność. Ta kolorystyka nadaje spineczkom uniwersalny charakter, umożliwiając ich dopasowanie do różnorodnych stylizacji, od formalnych garniturów po bardziej casualowe zestawy.

Te spinki do mankietów to nie tylko praktyczny element garderoby, ale także osobisty akcent, który podkreśla indywidualność i smak noszącego. Są idealnym prezentem dla każdego mężczyzny o imieniu Kacper, czy to na urodziny, rocznicę, czy inne ważne okazje. Zapewniają wyrafinowany i osobisty akcent w każdym zestawie odzieży, odzwierciedlając osobowość i styl osoby noszącej.

Znaczenie imienia Kacper

Imię Kacper ma interesujące pochodzenie i znaczenie. Jest to imię męskie, które ma korzenie w języku perskim, gdzie pierwotna forma "Gathaspa" oznaczała "skarbnik" lub "ten, który pilnuje skarbów".

W kulturze zachodniej imię Kacper stało się znane głównie dzięki postaci jednego z Trzech Króli, którzy według tradycji chrześcijańskiej odwiedzili Jezusa po jego narodzinach, przynosząc dary. Kacper jest często identyfikowany jako ten, który podarował mirrę, choć w różnych tradycjach jego dar może się różnić.

Znaczenie imienia Kacper można również wiązać z cechami takimi jak mądrość, wiedza, hojność i dbałość. Ludzie noszący to imię często są postrzegani jako opiekuńczy, inteligentni i mający szerokie horyzonty myślowe.

W polskiej tradycji imię Kacper zyskało na popularności w ostatnich dekadach. Jest postrzegane jako nowoczesne, choć o głębokich korzeniach historycznych i kulturowych. Może również kojarzyć się z postacią Kacpra – ducha z amerykańskich kreskówek, który jest przyjaznym i pomocnym duchem, co dodaje imieniu dodatkowy wymiar sympatyczności i życzliwości.

Święty Kacper

Święty Kacper jest jedną z postaci w tradycji chrześcijańskiej, często kojarzony z jednym z Trzech Króli (Mędrców ze Wschodu), którzy odwiedzili Jezusa Chrystusa po Jego narodzinach. Według tej tradycji, trzej królowie - Melchior, Baltazar i Kacper - przybyli, by oddać cześć nowonarodzonemu Mesjaszowi, przynosząc ze sobą dary: złoto, kadzidło i mirrę.

Kacper jest często przedstawiany jako król reprezentujący Persję lub Indie, choć różne tradycje przedstawiają go w różny sposób. W niektórych wersjach jest on opisywany jako młody i bezbrody, w innych jako starszy mężczyzna z brodą. Jego dar, mirra, bywa interpretowany jako symbol cierpienia i śmierci, co nawiązuje do przyszłego losu Jezusa.

W ikonografii chrześcijańskiej Kacper często przedstawiany jest w stroju królewskim, z koroną na głowie, a jego postać jest popularna w sztuce, zwłaszcza w scenach związanych z Bożym Narodzeniem.

Warto zauważyć, że postaci Trzech Króli, w tym Kacpra, nie są wymienione z imienia w Biblii. Ich imiona i szczegółowe informacje o nich pochodzą z późniejszych tradycji i pism. Święto Trzech Króli, znane również jako Objawienie Pańskie lub Epifania, obchodzone jest 6 stycznia i upamiętnia właśnie ich wizytę u Jezusa.

Imieniny Kacpra

Imieniny Kacpra najczęściej obchodzone są 6 stycznia ale Kacper może obchodzić imieniny również: 12 czerwca.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1637
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Srebrny podkład
  • Wyraźny napis z imieniem
  • Efekt wypukłości
  • Mocna przekładka


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Barbara D.1 szt.05.02.2019 08:56:16
Anna G.1 szt.26.12.2018 20:45:36
Patrycja K.1 szt.12.11.2018 12:47:33