Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Klasyczne, eleganckie spinki do mankietów. Wyprodukowane z metali nieszlachetnych, w kolorze srebrnym! Efekt 3D zawdzięczają pokryciu przeźroczystą masą jubilerską. Posiadają łatwe zapięcie.
Flaga Irlandii składa się z trzech kolorów: zielonego, białego oraz pomarańczowego ułożonych w pionie. Barwy zielone i pomarańczowe symbolizują wyznawców religii, odpowiednio katolików i protestantów. Kolor biały oznacza natomiast ciągłe dążenie do pokoju między nimi. Istnieje również inna interpretacja, gdzie zielony jest odpowiednikiem republiki, pomarańczowy oznacza wierność a biały pokój. Potocznie nosi nazwę "Irish Tricolour" i obowiązuje niemal nieprzerwanie od 1922 roku do dziś.
| Kod produktu: | ar1304 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D |
| Kolor: | zielony, biały, pomarańczowy + srebrny błyszczący |
| Długość: | 1,5 cm |
| Szerokość: | 1,5 cm |
| Wysokość: | 0,2 cm |
| Typ zapięcia: | ruchoma przekładka |
| W opakowaniu: | 2 szt |
| Waga: | 8.23 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Anna J. | 1 szt. | 23.04.2023 00:27:27 |
| Żaneta K. | 1 szt. | 19.11.2017 12:20:55 |