Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Eleganckie, klasyczne spinki do mankietów. Wykonane z solidnego, nieszlachetnego metalu. Trójwymiarowy efekt zawdzięczają zastosowaniu przeźroczystej powłoki jubilerskiej.
Flaga Austrii to jeden z najstarszych symboli europejskich. Składa się on z trzech równych, poziomych pasów: dwóch czerwonych przedzielonych jednym białym. Według legendy, kolory te nawiązują do białej tuniki księcia Leopolda V Babenberga, zakrwawionej podczas bitwy w 1191 roku. Oficjalnie przyjęta w 1945 roku, używano jej jednak już przed wybuchem II wojny światowej.
| Kod produktu: | ar1299 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D |
| Kolor: | czerwony, biały + srebrny błyszczący |
| Długość: | 1,5 cm |
| Szerokość: | 1,5 cm |
| Wysokość: | 0,2 cm |
| Typ zapięcia: | ruchoma przekładka |
| W opakowaniu: | 2 szt |
| Waga: | 8.23 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |