Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 652 szt.
Spinki Koszulowe dla Zdzisława

Spinki Koszulowe dla Zdzisława

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Męskie Spinki Do Koszuli Z Imieniem Zdzisław

Spinki do mankietów z imieniem "Zdzisław" to wyrafinowany i osobisty dodatek do męskiego stroju. Te eleganckie akcesoria są wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, co zapewnia im trwałość i wytrzymałość, przy zachowaniu eleganckiego wyglądu. Ich srebrny kolor nadaje klasycznej elegancji, która pasuje do większości kolorów koszul.

Co wyróżnia te spinki, to unikalny design z imieniem "Zdzisław" wyraźnie wyeksponowanym na białym tle. Każda litera jest starannie wygrawerowana i wypełniona czarnym, lśniącym tuszem, co tworzy efektowny kontrast i sprawia, że napis jest czytelny i wyrazisty.

Dodatkowym atutem jest pokrycie imienia przezroczystą żywicą. Ta innowacyjna technika nie tylko chroni napis przed zniszczeniem, ale także tworzy efekt trójwymiarowości, dodając spinkom głębi i wyjątkowości. Żywica sprawia, że imię wydaje się niemal "wyskakiwać" z powierzchni, co przyciąga uwagę i jest świetnym tematem do rozmów.

Te spinki to idealny prezent dla każdego mężczyzny imieniem Zdzisław, czy to na urodziny, rocznicę czy inne specjalne okazje. Są one nie tylko użytecznym dodatkiem do formalnego stroju, ale także wyjątkowym i osobistym akcentem, który podkreśla indywidualność i poczucie stylu.

Znaczenie imienia Zdzislaw

Imię "Zdzisław" ma polskie pochodzenie i jest tradycyjnym, słowiańskim imieniem męskim. Składa się z dwóch członów: "Zdzi-" oraz "-sław". Pierwszy człon, "Zdzi-", pochodzi od słowa "zdziczeć", które oznacza "stać się dzikim" lub "stawać się dzikim". Drugi człon, "-sław", jest typowy dla wielu słowiańskich imion i oznacza "sławę" lub "chwałę".

W efekcie, imię "Zdzisław" można interpretować jako "ten, który zdobywa sławę swoją dzikością" lub "ten, którego sława rośnie poprzez dzikość". To imię ma konotacje siły, dzikości i niezależności, jednocześnie łącząc te cechy z pozytywnym aspektem sławy i uznania.

Imię to było popularne w Polsce w okresie średniowiecza, a w XX wieku doświadczyło pewnego odrodzenia. Obecnie, choć nie jest to jedno z najczęściej wybieranych imion, nadal jest używane i cenione za swój tradycyjny, słowiański charakter i głębokie znaczenie.

Imieniny Zdzislawa

Imieniny Zdzisława najczęściej obchodzone są:

 • 29 stycznia
 • 28 listopada


Specyfikacja

Kod produktu:ar1683
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Błyszcząca srebrna powierzchnia
 • Mocne zapięcie na przekładkę
 • Wyraźny napis
 • Efekt 3D


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Anna W.1 szt.02.11.2021 15:58:23