Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 384 615 szt.
Spinki Koszulowe dla Wiesława

Spinki Koszulowe dla Wiesława

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Męskie Spinki Do Koszuli Z Imieniem Wiesław

Spinki do mankietów z imieniem "Wiesław" to wyjątkowe i eleganckie akcesorium, które doda klasycznej męskiej koszuli wyrafinowanego charakteru. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych w kolorze srebrnym, te spinki charakteryzują się wytrzymałością i trwałością, jednocześnie zachowując lekkość i komfort noszenia.

Co wyróżnia te spinki, to unikatowy design. Imię "Wiesław" zostało stylowo wygrawerowane na białym tle, co tworzy kontrastujący, ale zarazem subtelną i elegancką czarną czcionkę. Pokrycie napisu przeźroczystą żywicą nie tylko chroni grawerunek przed uszkodzeniami, ale także tworzy efekt trójwymiaru, który przyciąga wzrok i dodaje głębi.

Dzięki swojemu uniwersalnemu, ale charakterystycznemu wyglądowi, te spinki do mankietów są idealnym wyborem na różnorodne okazje. Mogą stanowić wyjątkowy prezent na urodziny, rocznice, czy inne ważne wydarzenia. Dodatkowo, personalizacja w postaci imienia "Wiesław" sprawia, że stają się one nie tylko eleganckim dodatkiem, ale również osobistym symbolem wyrażającym indywidualność i unikatowość osoby je noszącej.

Podsumowując, spinki do mankietów z imieniem "Wiesław" to nie tylko funkcjonalny dodatek do męskiego ubioru, ale także symbol stylu i indywidualności, który z pewnością zostanie doceniony przez każdego miłośnika elegancji i dobrego smaku.

Znaczenie imienia Wiesław

Imię "Wiesław" ma polskie korzenie i jest pełne głębokiego, historycznego znaczenia. To imię składa się z dwóch części: "wies" i "ław". Pierwszy człon, "wies", można interpretować jako "więcej", "większy" lub "lepszy". Drugi człon, "ław", często jest kojarzony ze słowem "sław", co oznacza "sława" lub "sławny".

W związku z tym, imię "Wiesław" można rozumieć jako "ten, który przynosi sławę" lub "ten, który jest większy (lepszy) od sławy". Jest to imię, które niesie ze sobą konotacje mocy, sukcesu i pozytywnego wpływu.

W polskiej kulturze i tradycji, imiona często były nadawane z nadzieją, że ich znaczenie w pewien sposób wpłynie na charakter i losy osoby noszącej to imię. W przypadku imienia "Wiesław", sugeruje to osobę, która ma potencjał do osiągania wielkich rzeczy i zdobycia uznania oraz szacunku w społeczeństwie.

Imię to było szczególnie popularne w Polsce w średniowieczu, a jego popularność ponownie wzrosła w XX wieku. Charakterystyczne dla polskiej tradycji i języka, imię "Wiesław" jest częścią bogatej kulturowej spuścizny i przekazuje silne, pozytywne wartości.

Imieniny Wiesława

Imieniny Wiesława wypadają:

 • 22 maja
 • 7 czerwca
 • 21 listopada
 • 9 grudnia


Specyfikacja

Kod produktu:ar1677
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Powierzchnia koloru srebra
 • Efekt wypukłości 3D
 • Mocne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Urszula B.1 szt.26.04.2019 23:39:13