Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 612 szt.
Spinki Koszulowe dla Leszka

Spinki Koszulowe dla Leszka

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 2

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Męskie Spinki Do Koszuli Z Imieniem Leszek

Spinki do mankietów z imieniem "Leszek" są wyjątkowym dodatkiem, który łączy w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnym designem. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, te spinki charakteryzują się trwałością i odpornością na codzienne użytkowanie. Ich srebrny kolor dodaje szyku i uniwersalności, dzięki czemu pasują do różnych stylizacji, od formalnych garniturów po bardziej swobodne zestawienia. Kluczowym elementem tych spinek jest unikatowy design z imieniem "Leszek" umieszczonym na białym tle. Czarne litery, wyraźne i eleganckie, wyróżniają się na tle, tworząc wyrafinowany kontrast. Co więcej, spinki te są pokryte przeźroczystą żywicą, która nadaje im wyjątkowy efekt trójwymiarowości. Ta nowatorska technika nie tylko chroni napis przed zarysowaniami i ścieraniem, ale także sprawia, że spinki stają się bardziej wyraziste i przyciągające uwagę. Spinki te są idealnym wyborem dla mężczyzny o imieniu Leszek, który ceni sobie wyrafinowanie i indywidualność w dodatkach. Stanowią doskonały prezent na różne okazje, jak urodziny, rocznice, czy sukcesy zawodowe, podkreślając osobisty charakter i unikalność obdarowanego. Ich uniwersalny design sprawia, że pasują do wielu rodzajów koszul męskich, od klasycznych białych po bardziej kolorowe i wzorzyste modele, czyniąc je wszechstronnym dodatkiem do garderoby każdego mężczyzny.

Znaczenie imienia Leszek

Imię "Leszek" ma korzenie słowiańskie i jest popularne głównie w Polsce. Istnieje kilka teorii dotyczących pochodzenia i znaczenia tego imienia. Jedna z nich sugeruje, że pochodzi od słowa "lesz", które w języku starosłowiańskim oznaczało "las". W związku z tym, imię Leszek może być interpretowane jako "ten, który pochodzi z lasu" lub "mieszkaniec lasu".

Inna teoria wskazuje, że imię Leszek może być zdrobnieniem imienia Lech, legendarnego przodka Polaków. Lech jest postacią z mitologii słowiańskiej, często utożsamianym z założycielem państwa polskiego. W tej interpretacji, Leszek mógłby oznaczać "należący do Lecha" lub "pochodzący od Lecha".

Imię Leszek kojarzy się z cechami takimi jak siła, wytrwałość i związanie z naturą. Osoby noszące to imię często są postrzegane jako niezależne, silne i odważne, ale jednocześnie spokojne i zrównoważone. W polskiej kulturze i tradycji imię to jest uważane za klasyczne i czasami bywa nadawane w hołdzie dla dziedzictwa i historii kraju.

Współcześnie, imię Leszek jest nadal popularne, choć nie należy do najczęściej wybieranych imion męskich w Polsce. Posiada ono jednak silną tożsamość kulturową i historyczną, co nadaje mu wyjątkowego charakteru.

Imieniny Leszka

Imieniny Leszka najczęściej obchodzone są 3 czerwca


Specyfikacja

Kod produktu:ar1645
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Błyszcząca powierzchnia
  • Wyraźny napis na białym tle
  • Mocne zapięcie
  • Efekt wypukłości


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Lucyna L.1 szt.26.05.2020 21:54:33
Malgorzata A.1 szt.09.11.2018 23:22:02