Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 391 604 szt.
Spinki Koszulowe dla Edwarda

Spinki Koszulowe dla Edwarda

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 2

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Do Koszuli 3D Dla Edwarda

Spinki do mankietów "Edward Signature" stanowią kwintesencję elegancji i nowoczesnego designu. Są one kwadratowe, co nadaje im wyrafinowany i nowoczesny charakter. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanego stopu metali nieszlachetnych, spinki te prezentują się w klasycznym, srebrnym odcieniu, który doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami koszul męskich.

Co wyróżnia te spinki, to unikalna, przezroczysta żywica pokrywająca powierzchnię, tworząc efekt trójwymiarowości. Ten innowacyjny akcent nie tylko zabezpiecza imię "Edward" wygrawerowane na spince, ale również nadaje jej głębi i wyjątkowości.

Imię "Edward" zostało zaprojektowane w kontrastującym czarnym kolorze na białym tle, co sprawia, że jest wyraźne i łatwo rozpoznawalne, a zarazem eleganckie i subtelne. Ten osobisty akcent czyni je idealnym prezentem, który można ofiarować na specjalne okazje, takie jak rocznice, urodziny, czy sukcesy zawodowe.

Dodatkowo, dzięki zastosowaniu materiałów o wysokiej jakości, spinki te są trwałe i odporne na codzienne użytkowanie, zachowując swój blask i wygląd przez długie lata. Ich uniwersalny design sprawia, że pasują one do różnorodnych stylów od formalnych po casualowe, będąc zarazem subtelnym, ale wyraźnym akcentem wizerunkowym.

Spinki "Edward Signature" to nie tylko praktyczny dodatek, ale również wyrafinowany element, który podkreśli indywidualność i charakter każdego mężczyzny, który je nosi.

Znaczenie imienia Edward

Imię Edward ma swoje korzenie w języku angielskim i wywodzi się od staroangielskiego imienia "Eadweard", które składa się z dwóch elementów: "ead", oznaczającego "bogactwo", "szczęście" lub "pomyślność", oraz "weard", co znaczy "strażnik" lub "opiekun". Zatem, Edward można interpretować jako "strażnik bogactwa" lub "opiekun pomyślności".

W historii i literaturze imię to często było noszone przez królów, szlachetnych oraz postaci literackich, co nadaje mu szlachetny i klasyczny charakter. Edward jest imieniem tradycyjnym, ale jednocześnie ponadczasowym i nadal popularnym w wielu krajach.

Osoby noszące imię Edward często są kojarzone z cechami takimi jak odpowiedzialność, lojalność i przywództwo. Jest to imię, które może inspirować poczucie szlachetności i siły charakteru. Ponadto, ze względu na swoje królewskie i historyczne konotacje, Edward jest często postrzegany jako imię o silnej i stabilnej naturze.

Kogo patronem jest Edward

Święty Edward, znany również jako Edward Wyznawca, jest patronem królów, trudnych małżeństw oraz rozdzielonych małżonków. Urodzony około roku 1003, Edward był królem Anglii od 1042 do 1066 roku. Znany ze swojej głębokiej wiary i pobożności, został kanonizowany w 1161 roku przez papieża Aleksandra III.

Jego święto obchodzone jest 13 października w katolickim kalendarzu liturgicznym, a w anglikańskim 5 stycznia. Święty Edward jest czczony zarówno w Kościele katolickim, jak i anglikańskim. Jego postać symbolizuje miłosierdzie, sprawiedliwość i dbałość o ubogich, co czyni go wzorem chrześcijańskiego władcy.

Jego życie, pełne wyzwań dynastycznych i osobistych, czyni go również patronem tych, którzy doświadczają trudności w relacjach małżeńskich, gdyż sam miał skomplikowane małżeństwo, które, jak się uważa, było bezdzietne i naznaczone różnymi napięciami.

Święty Edward jest także patronem Anglii, szczególnie w kontekście monarchii i rządzenia. Jego dziedzictwo i wpływ na angielską kulturę i historię są znaczące i nadal pamiętane.

Znany Edward

Jednym z najbardziej znanych ludzi o imieniu Edward jest Edward VIII, król Zjednoczonego Królestwa i Dominii Brytyjskich oraz cesarz Indii. Jego panowanie było krótkie i kontrowersyjne, trwające tylko od 20 stycznia do 11 grudnia 1936 roku. Edward VIII zrezygnował z tronu w wyniku kryzysu abdykacyjnego, który wywołał swoją decyzją o poślubieniu Wallis Simpson, amerykańskiej rozwódki. Ta rezygnacja była pierwszą abdykacją monarszą w historii brytyjskiej.

Po abdykacji Edward przyjął tytuł księcia Windsora i spędził resztę swojego życia głównie we Francji. Jego życie po abdykacji i małżeństwo z Wallis Simpson pozostają przedmiotem zainteresowania historyków i są często przedstawiane w kulturze popularnej, w tym w filmach i serialach telewizyjnych.

Jego decyzja o abdykacji wpłynęła na bieg historii brytyjskiej monarchii i otworzyła drogę do wstąpienia na tron jego młodszego brata, Jerzego VI, ojca obecnej królowej Elżbiety II.

Imieniny Edwarda

Edward to imię pochodzenia staroangielskiego. Oznacza: ten, który broni majątku. Edward imieniny obchodzi:

 • 5 stycznia
 • 18 marca
 • 7, 24 kwietnia
 • 6 maja
 • 12 czerwca,
 • 4, 6, 30 lipca
 • 30 sierpnia
 • 1, 13, 23, 30 października
 • 3 grudnia


Specyfikacja

Kod produktu:ar1617
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Eleganckie
 • Mocne i wygodne zapięcie
 • Efekt 3D


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Elżbieta A.1 szt.21.09.2021 08:14:15
Iwona W.1 szt.22.11.2018 22:27:09