Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 391 604 szt.
Spinki Koszulowe dla Arkadiusza

Spinki Koszulowe dla Arkadiusza

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 3

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Dla Panów Z Imieniem Arkadiusz

Męskie spinki do mankietów, zaprojektowane z myślą o wyrafinowanym i nowoczesnym stylu, łączą elegancję z osobistym akcentem. Każda spinka jest misternie wykonana z wysokiej jakości metalu nieszlachetnego, co zapewnia trwałość i wytrzymałość, idealne dla dynamicznego mężczyzny. Centralnym punktem każdej spinki jest imponujący, czarny napis "Arkadiusz", umieszczony na błyszczącym, białym tle. Wyjątkowy efekt 3D sprawia, że napis wydaje się wychodzić poza powierzchnię spinek, przyciągając uwagę i dodając charakteru.

Mocna przekładka każdej spinki gwarantuje, że będą one pewnie trzymać się każdego rodzaju mankietów, od klasycznych po bardziej nowoczesne. Elegancki design sprawia, że spinki te są idealne na specjalne okazje, takie jak wesela, bankiety czy ważne spotkania biznesowe. Jednocześnie, dzięki swemu subtelnemu i zarazem wyrazistemu wyglądowi, spinki mogą być również doskonałym dodatkiem do codziennego stroju, dodającemu szczyptę klasy i indywidualizmu.

Te spinki do mankietów to nie tylko praktyczny dodatek, ale także wyraz osobistego stylu i elegancji. Są idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy cenią sobie wyrafinowanie i chcą podkreślić swoją unikalną tożsamość. To wyjątkowy prezent dla każdego Arkadiusza, który chce dodać odrobinę luksusu i personalizacji do swojego wyglądu.

Znaczenie imienia Arkadiusz

Imię Arkadiusz ma starożytne korzenie i jest pochodzenia greckiego. Pochodzi od słowa "Arkadios", które oznacza "pochodzący z Arkadii". Arkadia była regionem w starożytnej Grecji, słynącym ze swojej idyllicznej, niemal rajskiej scenerii, a także kojarzonym z życiem w harmonii z naturą i prostotą.

W związku z tym, imię Arkadiusz często kojarzone jest z cechami takimi jak spokój, harmonia i miłość do przyrody. Może również sugerować pewną idealistyczną, a nawet romantyczną naturę osoby noszącej to imię.

W kulturach, które przyjęły to imię, Arkadiusz może być postrzegany jako osoba szlachetna, mądra i godna zaufania. Często są to osoby o silnej osobowości, które cenią sobie prawdziwość, autentyczność i bliskie związki z naturą.

Warto pamiętać, że znaczenie imienia może być interpretowane różnie w zależności od kulturowego kontekstu i osobistych doświadczeń.

Kiedy Arkadiusz obchodzi imieniny?

Imieniny Arkadiusza obchodzone są w kilku terminach w ciągu roku, jednak najczęściej wskazywane daty to:

 • 12 stycznia,
 • 26 stycznia,
 • 4 marca.
 • 5 października.
 • 13 listopada.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1600
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska8,23
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:biały i czarny + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Błyszcząca powierzchnia
 • Wyraźny napis z imieniem Arkadiusz
 • Głęboko czarne tło
 • Efekt wypukłości


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Anna M.1 szt.26.09.2020 17:54:24
Marcin Z.1 szt.02.06.2019 20:20:36
Agnieszka L.1 szt.08.07.2018 09:31:39
Bożena R.1 szt.03.07.2018 21:44:17