Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 395 013 szt.
Spinki do Rękawów dla Waldemara

Spinki do Rękawów dla Waldemara

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Męskie Spinki Do Mankietów Z Imieniem Waldemar

Spinki do mankietów z imieniem "Waldemar" to wyjątkowy dodatek, który łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem. Wykonane z wytrzymałego stopu metali nieszlachetnych, te spinki charakteryzują się subtelnym, srebrnym połyskiem, który nadaje im ponadczasowy wygląd. Kluczowym elementem tych spinek jest imię "Waldemar", wyraźnie wyeksponowane na kontrastującym, białym tle z czarnymi literami. Co więcej, całość jest pokryta wysokiej jakości, przeźroczystą żywicą, która nie tylko chroni napis, ale także tworzy efekt głębi i trójwymiarowości.

Ten efekt trójwymiaru sprawia, że napis wydaje się "wyskakiwać" z powierzchni spinek, co przyciąga wzrok i dodaje oryginalności. Spinki są idealne dla mężczyzn ceniących sobie indywidualność i osobiste akcenty w swoim stylu. Ich uniwersalna kolorystyka sprawia, że pasują do większości kolorów i wzorów męskich koszul, zarówno w środowisku biznesowym, jak i na mniej formalnych okazjach.

Dodatkowo, spinki te mogą stanowić wyjątkowy i osobisty prezent dla każdego Waldemara, niezależnie od okazji – czy to urodziny, rocznica, czy sukces zawodowy. Ich unikatowy design i osobiste wyróżnienie czynią je prezentem, który z pewnością zostanie zapamiętany i ceniony.

Znaczenie imienia Waldemar

Imię Waldemar ma germańskie korzenie i jest popularne w wielu krajach, zwłaszcza w Skandynawii i Niemczech. Składa się z dwóch elementów: "wald", co oznacza "rządzić", i "mar", które oznacza "słynny" lub "znany". W związku z tym, znaczenie imienia Waldemar można interpretować jako "ten, który jest sławnym władzą" lub "rządzący sławą".

Waldemar jest imieniem noszonym przez różne historyczne i legendarnie postacie. Na przykład Waldemar I Wielki, król Danii z XII wieku, jest znany ze swojego udanego panowania i roli w kształtowaniu historii Danii.

Imię to jest często wybierane dla chłopców ze względu na jego mocne, tradycyjne brzmienie oraz pozytywne konotacje związane z liderstwem i sławą. Współcześnie, Waldemar jest uznawany za imię klasyczne, ale nadal stosunkowo rzadko spotykane, co dodaje mu unikalnego charakteru.

Imieniny Waldemara

Imieniny Waldemara najczęściej obchodzone są 5 maja oraz 11 grudnia.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1676
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Podkład w kolorze srebrnym
  • Wyraźny napis na białym tle
  • Mocna przekładka


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Lucyna T.1 szt.04.10.2021 14:58:07