Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 394 933 szt.
Spinki do Rękawów dla Macieja

Spinki do Rękawów dla Macieja

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Męskie Spinki Do Koszuli Z Imieniem Maciej

Spinki do mankietów z imieniem "Maciej" to wyjątkowy i osobisty dodatek do męskiej garderoby, idealny dla każdego, kto ceni sobie elegancję z indywidualnym akcentem. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych w klasycznym, srebrnym odcieniu, te spinki są nie tylko trwałe, ale także stylowe i uniwersalne, pasujące do różnych stylów koszul.

Co wyróżnia te spinki, to innowacyjne wykorzystanie przezroczystej żywicy, która pokrywa ich powierzchnię. Ta unikalna cecha nadaje im niezwykłego efektu trójwymiarowości, sprawiając, że imię "Maciej" wydaje się "unosić" nad tłem. Taki design nie tylko przyciąga wzrok, ale również dodaje głębi i charakteru.

Napis "Maciej" jest wyraźnie widoczny dzięki kontrastowemu połączeniu czarnych liter na białym tle, co nadaje spinkom nowoczesny i wyrazisty charakter. Taki wybór kolorów sprawia, że są one łatwe do dopasowania do różnych kolorów i wzorów koszul, od klasycznych białych po bardziej ekstrawaganckie wzory.

Te spinki do mankietów to idealny wybór dla mężczyzny o imieniu Maciej, stanowiąc nie tylko praktyczny element garderoby, ale także osobisty akcent podkreślający jego indywidualność i styl. Mogą być również znakomitym pomysłem na prezent, oferując coś więcej niż zwykły dodatek - osobistą pamiątkę, którą można nosić na co dzień.

Znaczenie imienia Maciej

Imię Maciej ma swoje korzenie w języku hebrajskim i pochodzi od imienia Mattityahu, które oznacza „dar Jahwe” lub „dar od Boga”. Jest to imię o głębokim i duchowym znaczeniu, często wybierane w kulturach chrześcijańskich ze względu na jego biblijne pochodzenie.

W Nowym Testamencie, Maciej jest postacią, która zastępuje Judasza Iskariotę jako jeden z dwunastu apostołów Jezusa. Jest on symbolem odnowy i odkupienia, a jego postać często kojarzona jest z wiernością i oddaniem sprawie. Jako apostoł, Maciej był świadkiem nauczania i cudów Jezusa oraz jego zmartwychwstania.

W wielu kulturach, osoby noszące imię Maciej są postrzegane jako silne, niezależne i odważne. Można przypuszczać, że imię to może wpływać na kształtowanie się cech charakteru, takich jak determinacja, moc ducha i zdolność do przewodzenia innym.

Imię Maciej jest popularne w wielu krajach, w tym w Polsce, gdzie jest uznawane za klasyczne i ponadczasowe. Jego znaczenie i historia sprawiają, że jest to imię pełne godności i głębi, często wybierane przez rodziców, którzy pragną dla swojego dziecka silnych i pozytywnych skojarzeń.

Święty Maciej

Święty Maciej jest postacią biblijną, która ma znaczącą rolę w chrześcijaństwie. Znany jest głównie z tego, że został wybrany na miejsce Judasza Iskarioty, aby uzupełnić grono Dwunastu Apostołów po zdradzie i śmierci Judasza. Jego historia opisana jest w Dziejach Apostolskich (Dz 1,15-26) w Nowym Testamencie.

Kilka kluczowych aspektów z życia i dziedzictwa Świętego Macieja:
 • Wybór na Apostoła: Po zdradzie i śmierci Judasza, pozostali Apostołowie postanowili wybrać nową osobę, aby uzupełnić Dwunastu. Maciej, który był świadkiem nauczania i działalności Jezusa od chrztu przez Jana aż do Wniebowstąpienia, został wybrany przez losowanie, co było praktyką w tamtych czasach, uważaną za sposób pozwalający Bogu wyrazić swoją wolę.
 • Działalność Misjonarska: Święty Maciej, podobnie jak inni Apostołowie, prawdopodobnie udzielał się w działalności misyjnej, głosząc nauki Jezusa i zakładając wczesne wspólnoty chrześcijańskie. Jednakże, Nowy Testament nie dostarcza szczegółowych informacji na temat jego działalności po wyborze na Apostoła.
 • Męczeństwo: Istnieją różne tradycje dotyczące śmierci Świętego Macieja. Niektóre źródła wskazują, że poniósł śmierć męczeńską, co jest częstym motywem w życiorysach apostołów. Jego dokładne miejsce i sposób śmierci nie są jednak pewne.
 • Dziedzictwo: Święty Maciej jest uznawany za patrona alkoholików i tych, którzy walczą z uzależnieniami. Jego święto liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest 14 maja.
 • Ikonografia: W sztuce chrześcijańskiej, Święty Maciej często przedstawiany jest z atrybutami, takimi jak siekiera, symbolizująca sposób jego męczeństwa według niektórych tradycji, lub księga, jako symbol jego nauczania i mądrości.

Imieniny Macieja

Imieniny Macieja najczęściej obchodzone są 30 stycznia, 24 lutego oraz 14 maja. Maciej może również obchodzić imieniny:

 • 3 czerwca
 • 11 listopada
 • .


Specyfikacja

Kod produktu:ar1647
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Powierzchnia koloru srebra
 • Czytelny napis
 • Mocne zapięcie
 • Efekt 3D


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Magdalena S.1 szt.19.02.2019 21:24:38