Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 836 szt.
Spinki do Rękawów dla Ferdynanda

Spinki do Rękawów dla Ferdynanda

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Koszulowe Z Imieniem Ferdynand

Spinki do mankietów męskiej koszuli z imieniem "Ferdynand" prezentują się jako wykwintne i nowoczesne akcesoria. Każda spinka jest w kształcie kwadratu, wykonana ze starannie dobranej mieszanki metali nieszlachetnych, co nadaje im wytrzymałość i elegancki, srebrzysty połysk. To co je wyróżnia, to innowacyjne zastosowanie przezroczystej żywicy, która pokrywa powierzchnię spinnek. Żywica ta, oprócz dodania spinkom lustrzanego wyglądu, tworzy też efekt trójwymiarowości, dzięki czemu napis "Ferdynand" wydaje się niemalże wychodzić poza powierzchnię spinnek. Napis jest wykonany w klasycznej, czarnej czcionce na białym tle, co zapewnia wyraźny kontrast i czytelność. Ten element designu nie tylko personalizuje spinki, ale również dodaje im charakteru i wyrafinowania. Można sobie wyobrazić, jak te spinki dodają szyku do każdej męskiej koszuli, będąc jednocześnie subtelnym, ale wyrazistym akcentem w biznesowym lub formalnym stroju. Idealne dla mężczyzny, który ceni sobie elegancję i indywidualizm w swoim stylu.

Imię Ferdynand

Imię "Ferdynand" ma europejskie korzenie, głównie germańskie, i składa się z dwóch elementów: "Ferd" oznaczającego "podróż, wyprawę" i "nand", które można tłumaczyć jako "śmiały" lub "odważny". W związku z tym, imię Ferdynand można interpretować jako "śmiały podróżnik" lub "odważny na wyprawach".

Historia tego imienia jest bogata i często kojarzona z królewskimi i arystokratycznymi rodami, szczególnie w Hiszpanii i Austrii. Ferdynand był popularnym imieniem wśród monarchów, w tym Ferdynand II Aragoński, który wraz z Izabelą Kastylijską sponsorował wyprawę Krzysztofa Kolumba, co doprowadziło do odkrycia Ameryki.

W kulturze i historii, imię Ferdynand jest zatem kojarzone z przywództwem, odwagą i wpływem. Współcześnie, choć nie jest to jedno z najpopularniejszych imion, Ferdynand nadal jest używany i cieszy się pewnym uznaniem ze względu na swoje historyczne i kulturalne konotacje.

Znany Ferdynand

 • Jednym z najbardziej znanych nosicieli imienia Ferdynand był Ferdynand II Aragoński (1452-1516), znany również jako Ferdynand Katolicki. Był królem Aragonii i, jako mąż Izabeli I Kastylijskiej, współwładcą Królestwa Kastylii. Razem są znani jako "Katoliccy Królowie" Hiszpanii. Ich małżeństwo było kluczowym wydarzeniem w historii, ponieważ połączyło dwa największe hiszpańskie królestwa, prowadząc do zjednoczenia Hiszpanii.
 • Innym znaczącym Ferdynandem był Ferdynand Magellan (około 1480-1521), portugalski żeglarz i odkrywca, który przewodził pierwszej wyprawie dookoła świata. Chociaż zmarł w trakcie wyprawy, jego flota kontynuowała podróż, udowadniając, że Ziemia jest kulista, i otwierając drogę do dalszej eksploracji.
 • W innych dziedzinach, Ferdynand I był cesarzem Austrii w latach 1835-1848, znany ze swojej konserwatywnej polityki, ale także z abdykacji podczas Rewolucji 1848 roku.
 • Te postacie podkreślają wpływ i znaczenie imienia Ferdynand w historii europejskiej, zarówno w kontekście politycznym, jak i eksploracyjnym.

  Imieniny Ferdynanda

  Ferdynand imieniny obchodzi:

  • 30 maja
  • 3 czerwca
  • 19 października


Specyfikacja

Kod produktu:ar1620
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Głęboki kolor czerni
 • Wyraźny napis
 • Srebrny podkład
 • Ruchome mocne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.