Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 057 szt.
Spinki do Rękawów dla Czesława

Spinki do Rękawów dla Czesława

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Męskie Spinki Dla Czeslawa

Spinki do mankietów męskiej koszuli z imieniem "Czesław" to nie tylko funkcjonalny dodatek, ale również wyrazisty element stylu. Są one kwadratowego kształtu, co nadaje im nowoczesny i geometryczny charakter, idealnie komponujący się z formalnymi i eleganckimi stylizacjami.

Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, te spinki mają wykończenie w kolorze srebrnym, które dodaje im szlachetnego wyglądu, przypominającego srebro, lecz bez wysokiej ceny z nim związanej. Taki wybór materiału zapewnia trwałość i odporność na codzienne użytkowanie, a także łatwość w utrzymaniu czystości.

Co wyróżnia te spinki, to innowacyjne pokrycie przeźroczystą żywicą, które tworzy efekt trójwymiarowości. Dzięki temu imię "Czesław" wydaje się "unosić" wewnątrz spiniek, co przyciąga wzrok i dodaje głębi projektowi. Napis wykonany jest w kontrastującym połączeniu kolorów – czarnym na białym tle, co ułatwia czytelność i dodaje eleganckiego akcentu.

Te spinki do mankietów to idealny wybór dla mężczyzn ceniących sobie personalizację i unikalność w akcesoriach. Mogą stanowić wyjątkowy prezent na różne okazje, takie jak rocznice, urodziny czy sukcesy zawodowe. Ich uniwersalny design sprawia, że pasują do różnych stylów koszul, od formalnych po mniej oficjalne, dodając każdej stylizacji odrobinę indywidualnego charakteru.

Znaczenie imienia Czesław

Imię "Czesław" ma słowiańskie pochodzenie i składa się z dwóch członów: "Czes-" i "-ław". Pierwszy człon, "Czes-", wywodzi się od słowa oznaczającego "czekać" lub "oczekiwać", natomiast drugi człon, "-ław", pochodzi od słowa oznaczającego "sława" lub "chwała". W związku z tym, imię "Czesław" można interpretować jako "ten, który czeka na sławę" lub "ten, którego sława jest oczekiwana".

Imię to jest popularne w kulturze słowiańskiej, szczególnie w Polsce, gdzie jest znane od średniowiecza. Czesław to imię noszone przez osoby cenione za ich optymizm, siłę ducha i zdolność do przewodzenia. Osoby noszące to imię często postrzegane są jako charyzmatyczne, odważne i z determinacją dążące do realizacji swoich celów.

Imię to, choć klasyczne, nadal jest w użyciu, chociaż w nowszych pokoleniach może być mniej popularne niż w przeszłości. Czesław to imię, które niesie ze sobą silne dziedzictwo kulturowe i historyczne, będąc jednocześnie symbolem wytrwałości i dążenia do osiągnięcia sukcesu.

Imieniny Czesława obchodzone są dwa razy w roku - 20 kwietnuia oraz 20 lipca. Druga z tych dat jest bardziej popularna i wiąże się ze wspomnieniem liturgicznym błogosławionego Czesława Odrowąża w Kościele katolickim. Błogosławiony Czesław, żyjący na przełomie XII i XIII wieku, był uczniem św. Dominika i zakonnikiem, który większość swojego życia spędził we Wrocławiu, gdzie obecnie uznawany jest za patrona tego miasta


Specyfikacja

Kod produktu:ar1610
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Wyraźny napis z imieniem Czesław
  • Błyszcząca srebrna powierzchnia
  • Efekt 3D
  • Mocne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.