Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 508 szt.
Spinki Do Mankietów Imię Dominik

Spinki Do Mankietów Imię Dominik

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 4

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Mankietowe Spinki Z Imieniem Dominik

Spinki do mankietów "Dominik" to wyrafinowane akcesorium męskie, które łączy w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnym designem. Ich kwadratowy kształt zapewnia stylowy, ale zarazem dyskretny akcent do każdej koszuli. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, te spinki są wykończone w subtelnej, srebrnej barwie, która doskonale komponuje się z różnorodnymi kolorami tkanin. Co wyróżnia te spinki, to imię "Dominik" artystycznie wygrawerowane na białym tle, co nadaje im osobistego i unikalnego charakteru. Czarny kolor napisu doskonale kontrastuje z jasnym tłem, tworząc efekt, który przyciąga wzrok i podkreśla indywidualność użytkownika. Dodatkowym atutem jest zastosowanie przeźroczystej żywicy, która pokrywa powierzchnię spinki. Dzięki niej napis nie tylko jest chroniony, ale również zyskuje efekt trójwymiarowości, dodając głębi i wizualnej atrakcyjności. Ta innowacyjna technika nie tylko zabezpiecza detal, ale również sprawia, że spinki stają się bardziej wytrzymałe i odporne na codzienne użytkowanie. Idealne dla mężczyzny, który ceni sobie elegancję i indywidualny styl, spinki "Dominik" stanowią wyjątkowy dodatek do garderoby, idealny na specjalne okazje, jak również na codzienne spotkania biznesowe. To także doskonały pomysł na prezent, który z pewnością zostanie doceniony przez każdego, kto ceni sobie wyrafinowane detale i osobisty akcent w swoim wyglądzie.

Znaczenie imienia Dominik

Imię "Dominik" pochodzi z łaciny i ma znaczenie "Panowski" lub "należący do Pana". Jest to imię o głębokich korzeniach chrześcijańskich, często kojarzone z włoskim mnichem i założycielem zakonu dominikanów, św. Dominikiem de Guzmán, żyjącym w XII i XIII wieku. Święty Dominik był znany ze swojego głębokiego zaangażowania w nauczanie religijne i walkę z herezją.

W wielu kulturach i językach, imię Dominik jest postrzegane jako symbol siły, determinacji oraz duchowej głębi. Osoby o tym imieniu często są opisywane jako przywódcze, niezależne i pełne pasji w dążeniu do swoich celów. Mogą również być postrzegane jako osoby głęboko duchowe i oddane wartościom moralnym.

W Polsce imię Dominik jest stosunkowo popularne i cieszy się uznaniem jako imię klasyczne, a jednocześnie nowoczesne. Jego popularność może być również związana z łatwością wymowy i międzynarodowym charakterem, co sprawia, że jest dobrze przyjmowane w różnych kulturach.

Dominik to imię, które niesie ze sobą silną tożsamość i charakter, co czyni je idealnym wyborem dla rodziców, którzy chcą nadać swojemu dziecku imię o bogatej historii i głębokim znaczeniu.

Kogo patronem jest Dominik

Święty Dominik, znany również jako Dominik de Guzmán, jest patronem naukowców, astronomów, a także założycieli zakonów. Jego postać jest szczególnie ważna w Kościele katolickim, gdzie jest uznawany za założyciela Zakonu Kaznodziejskiego, bardziej znanego jako dominikanie.

Święty Dominik żył w latach 1170–1221 i był hiszpańskim kapłanem. Znany jest przede wszystkim ze swojej pracy ewangelizacyjnej i walki z herezją albigensów w południowej Francji. Był także człowiekiem głębokiej modlitwy i studiów, co sprawia, że jest wzorem dla naukowców i tych, którzy dążą do pogłębienia swojej wiedzy i duchowości.

Patronat św. Dominika nad astronomami wynika z jego zainteresowania naukami i obserwacjami astronomicznymi, które były ważną częścią edukacji w średniowiecznych szkołach i uniwersytetach, gdzie dominikanie często nauczali.

Kiedy Dominik obchodzi imieniny

Imieniny Dominika najczęściej obchodzone są 20 grudnia, 29 grudnia, 9 marca, 12 maja, 6 lipca, 4 sierpnia oraz 14 października. Dominik może również obchodzić imieniny:

 • 22 stycznia
 • 16 lutego
 • 11 marca
 • 26 kwietnia
 • 8 sierpnia
 • 27 sierpnia
 • 5 listopada
 • 27 listopada


Specyfikacja

Kod produktu:ar1615
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny, biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Błyszcząca srebrna powierzchnia
 • Wyraźny czarny napis
 • Efekt 3D


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


KAROLINA C.1 szt.03.05.2021 16:56:19
Krzysztof S.1 szt.14.01.2019 12:08:00
Krzysztof S.1 szt.27.11.2018 20:48:59
Bernadeta P.1 szt.01.02.2018 18:58:52