Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 318 szt.
Spinki do Mankietów dla Miłosza

Spinki do Mankietów dla Miłosza

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Do Koszuli Z Imieniem Miłosz

Spinki do mankietów z imieniem "Miłosz" to eleganckie i osobiste akcesorium, idealne dla każdego mężczyzny, który ceni styl i indywidualność. Te wyjątkowe spinki są wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, co zapewnia im trwałość i wytrzymałość, a jednocześnie utrzymuje atrakcyjną cenę. Ich srebrny kolor nadaje klasyczny i ponadczasowy charakter, idealnie komponując się z różnymi kolorami i wzorami męskich koszul.

Co wyróżnia te spinki, to innowacyjne zastosowanie przezroczystej żywicy, która pokrywa imię "Miłosz". Dzięki tej technice, napis wydaje się unosić nad powierzchnią, tworząc fascynujący efekt trójwymiarowości. Kontrastujące kolory - czarne litery na białym tle - są nie tylko czytelne, ale także eleganckie i nowoczesne.

Idealne jako prezent dla kogoś o imieniu Miłosz, czy to z okazji urodzin, rocznicy, czy sukcesu zawodowego. Spinki te będą również doskonałym sposobem na wyrażenie własnej tożsamości i stylu. Ich uniwersalność sprawia, że pasują do formalnych strojów biznesowych, jak i bardziej swobodnych, casualowych zestawów. To akcesorium, które z pewnością przyciągnie wzrok i będzie przedmiotem rozmów, dodając charakteru każdej stylizacji.

Co oznacza imię Miłosz?

Imię "Miłosz" ma słowiańskie korzenie i jest bardzo popularne w krajach takich jak Polska. Jego znaczenie jest związane z miłością i życzliwością. Słowo "mił" w językach słowiańskich oznacza "miły" lub "kochany", co podkreśla ciepły i przyjazny charakter osoby noszącej to imię.

Osoby o imieniu Miłosz często są postrzegane jako empatyczne, serdeczne i pełne zrozumienia dla innych. Imię to może również sugerować skłonność do tworzenia głębokich i trwałych relacji emocjonalnych. Miłoszowie często cenią sobie bliskość i więzi z innymi ludźmi, zarówno w kontekście przyjacielskim, jak i romantycznym.

W kulturze polskiej imię Miłosz jest uważane za eleganckie i klasyczne, a jednocześnie posiada nowoczesne brzmienie. Może być związane z pozytywnymi cechami takimi jak dobroć, lojalność i wrażliwość.

Warto także wspomnieć o słynnych osobach noszących to imię, takich jak Czesław Miłosz – laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, co może jeszcze bardziej wzbogacać pozytywne skojarzenia związane z tym imieniem.

Imieniny Miłosza

Miłosz obchodzi imieniny:

 • 25 stycznia
 • 25 lutego
 • 28 czerwca


Specyfikacja

Kod produktu:ar1655
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny, biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Błyszcząca powierzchnia
 • Nadruk z imieniem
 • Efekt wypukłości 3D
 • Mocne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.