Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 550 szt.
Spinki do Mankietów dla Łukasza

Spinki do Mankietów dla Łukasza

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 5

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Męskie Spinki Do Koszuli Z Imieniem Łukasz

Spinki do mankietów z imieniem "Łukasz" to wyjątkowy i elegancki dodatek do męskiej garderoby, idealny dla każdego, kto ceni sobie osobisty akcent w swoim stylu. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, te spinki prezentują się w szlachetnym, srebrzystym wykończeniu, które doskonale komponuje się z różnymi kolorami i stylami koszul.

Co wyróżnia te spinki, to ich unikalny, trójwymiarowy efekt, uzyskany dzięki zastosowaniu przeźroczystej żywicy. Żywica ta nie tylko chroni i podkreśla głębię kolorów, ale także dodaje spinkom wyjątkowej głębi i wizualnej atrakcyjności.

Sam napis "Łukasz" jest wykonany w klasycznym, eleganckim stylu, z czarnymi literami na białym tle. Ta prosta, ale wyrafinowana kolorystyka zapewnia, że napis jest czytelny i wyróżnia się, jednocześnie zachowując subtelną elegancję. Dzięki temu te spinki są idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy chcą dodać osobisty akcent do swojego formalnego lub biznesowego stroju.

Spinki te są doskonałym pomysłem na prezent dla każdego Łukasza, który ceni sobie wyrafinowaną elegancję i osobisty styl. Mogą stanowić wyjątkowy prezent na różne okazje, takie jak urodziny, rocznice, a nawet jako upominek ślubny dla pana młodego lub świadka.

Znaczenie imienia Łukasz

Imię Łukasz ma swoje korzenie w starożytnej Grecji, pochodząc od greckiego słowa "Loukas", co oznacza "pochodzący z Lucanii" – regionu w południowej Italii. W kulturze chrześcijańskiej imię to jest znane przede wszystkim jako imię jednego z Ewangelistów, autora trzeciej Ewangelii Nowego Testamentu.

W znaczeniu symbolicznym, imię Łukasz często kojarzone jest z cechami takimi jak inteligencja, kreatywność, i zmysł artystyczny. Osoby noszące to imię często są postrzegane jako odważne, zdecydowane, a zarazem wrażliwe i empatyczne. Łukasz to również imię, które może być kojarzone z dążeniem do wiedzy i prawdy, co ma swoje odzwierciedlenie w roli Łukasza jako ewangelisty i kronikarza.

W różnych kulturach i tradycjach, imię Łukasz cieszy się popularnością i jest cenione za swoją uniwersalność oraz pozytywne skojarzenia. To imię, które przekazuje poczucie siły i stabilności, a jednocześnie subtelności i głębi charakteru.

Święty Łukasz

Święty Łukasz, znany również jako Ewangelista Łukasz, jest postacią wyjątkową w chrześcijaństwie. Jego życie i działalność są opisane głównie w Nowym Testamencie, a także w tradycji Kościoła.

 • Autor Ewangelii i Dziejów Apostolskich: Łukasz jest przypisywany autorstwo trzeciej Ewangelii oraz Dziejów Apostolskich. Jego pisma charakteryzują się szczegółowym opisem wydarzeń, co sugeruje, że mógł być wykształcony i dobrze poinformowany. Jego Ewangelia koncentruje się na miłosierdziu i współczuciu Jezusa, a także na uniwersalnym przesłaniu zbawienia.
 • Zawód: Tradycyjnie uważa się, że był lekarzem, co wspomina św. Paweł w Liście do Kolosan. Jego wiedza medyczna może mieć wpływ na sposób, w jaki opisywał niektóre cudowne uzdrowienia w swojej Ewangelii.
 • Towarzysz św. Pawła: Łukasz był bliskim współpracownikiem i towarzyszem podróży św. Pawła. W Dziejach Apostolskich, czasami używa formy "my", co wskazuje na jego osobisty udział w niektórych z wydarzeń.
 • Patron: Jest patronem lekarzy, chirurgów, malarzy, a także innych zawodów związanych ze sztuką i medycyną. Jego dzień święta obchodzony jest 18 października.
 • Sztuka i Ikonografia: W sztuce chrześcijańskiej często przedstawiany jest z symbolem byka lub cielca, który jest jednym z czterech żywych istot otaczających tron Boży w wizji Ezechiela i Apokalipsy św. Jana. Czasami również ukazany jest jako malujący portret Matki Bożej, chociaż to przekonanie nie ma bezpośredniego potwierdzenia w pismach biblijnych.
 • Imieniny Łukasza

  Imieniny Łukasza najczęściej obchodzone są 17 lutego, 10 września oraz 18 października. Łukasz może również obchodzić imieniny:

  • 23 stycznia
  • 2 marca
  • 22 kwietnia
  • 12 sierpnia
  • 31 października
  • .


Specyfikacja

Kod produktu:ar1646
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Wyraźny napis
 • Błyszczący podkład
 • Mocne zapięcie na przekładkę


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Elżbieta G.1 szt.04.04.2024 20:52:32
Ilona L.1 szt.29.09.2020 17:12:27
Tomasz T.1 szt.11.08.2020 22:27:31
Rafał C.1 szt.04.12.2019 04:21:33
Paulina W.1 szt.11.02.2019 05:08:45