Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 548 szt.
Spinki do Mankietów dla Eryka

Spinki do Mankietów dla Eryka

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Mankietowe Spinki Do Koszuli Z Imieniem Eryk

Spinki do mankietów są nie tylko praktycznym dodatkiem do męskiej koszuli, ale również wyrażają indywidualny styl i osobowość. Twoje spinki zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy cenią sobie elegancję i unikalność. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, spinki prezentują się w ponadczasowym, srebrnym wykończeniu, które doskonale komponuje się z każdym stylem odzieży, od formalnych garniturów po bardziej casualowe stroje. Co wyróżnia te spinki, to zastosowanie innowacyjnej techniki pokrycia ich przeźroczystą żywicą, co tworzy niezwykły efekt trójwymiarowości. Dzięki temu imię "Eryk", wykonane w kontrastującym czarnym kolorze na białym tle, wydaje się "wystawać" z powierzchni spinek, przyciągając uwagę i dodając głębi całemu projektowi. Dodatkowo, kwadratowy kształt spinek jest zarówno klasyczny, jak i nowoczesny, co sprawia, że są one idealnym akcesorium dla każdego mężczyzny, niezależnie od wieku czy preferencji modowych. Te spinki do mankietów to więcej niż tylko dodatek – to osobisty akcent, który świadczy o dbałości o szczegóły i wyrafinowanym guście. Idealne na prezent dla kogoś o imieniu Eryk, czy to na urodziny, rocznicę, lub jako wyjątkowy gest podziękowania.

Znaczenie imienia Eryk

Imię Eryk, popularne w wielu kulturach, ma swoje korzenie w skandynawskim i germańskim dziedzictwie. Pochodzi od staronordyckiego imienia "Eiríkr", które jest połączeniem dwóch elementów: "ei", oznaczającego "zawsze" lub "wieczny", oraz "ríkr", co oznacza "władca" lub "król". Dlatego też, tradycyjne znaczenie imienia Eryk można interpretować jako "wieczny władca" lub "wieczny król". W różnych kulturach imię Eryk przybierało różne formy, takie jak Eric w języku angielskim, Erik w językach skandynawskich, czy Erich w języku niemieckim. Niezależnie od formy, imię to często kojarzone jest z silnym przywództwem, męstwem i odwagą. Osoby o imieniu Eryk często są postrzegane jako naturalni liderzy, mający zdolność do prowadzenia innych i wpływania na ich otoczenie. To imię może także sugerować silny charakter i niezależność, a także zdolność do podejmowania decyzji i dążenia do wyznaczonych celów. Historia zna wiele znaczących postaci o imieniu Eryk, w tym królów i odkrywców, co dodatkowo wzmacnia królewskie i majestatyczne konotacje tego imienia. Jest to imię, które niezmiennie cieszy się popularnością, a jego klasyczne i szlachetne brzmienie sprawia, że jest chętnie wybierane przez rodziców dla ich synów na przestrzeni wielu pokoleń.

Święty Eryk

 • Życiorys Świętego Eryka Panowanie: Eryk Jedvardsson panował jako król Szwecji od około 1156 do swojej śmierci w 1160 roku. Jego rządy charakteryzowały się staraniami o wzmocnienie chrześcijaństwa w Szwecji oraz prawne i społeczne reformy.
 • Chrześcijańskie reformy: Jako gorliwy chrześcijanin, Eryk dążył do rozszerzenia chrześcijaństwa na północne tereny Szwecji. Promował również prawo kanoniczne i wspierał Kościół katolicki.
 • Zamordowanie: Eryk został zamordowany w 1160 roku podczas Mszy Świętej w Uppsali. Okoliczności jego śmierci są niejasne, ale uważa się, że był to wynik politycznej intrygi lub zemsty.
 • Kult: Po swojej śmierci Eryk został szybko uznany za męczennika i świętego, choć nigdy nie został formalnie kanonizowany przez Kościół katolicki. Jego kult rozprzestrzenił się głównie w Szwecji i w pewnym stopniu w innych krajach skandynawskich.
 • Dzień Świętego Eryka Jego wspomnienie liturgiczne obchodzone jest 18 maja, w dniu tradycyjnie uważanym za datę jego śmierci. W tym dniu odbywają się procesje i uroczystości, szczególnie w Uppsali, gdzie został zamordowany.
 • Symbolika Święty Eryk jest często przedstawiany jako król w koronie i z atrybutami władzy, takimi jak berło. Jego ikonografia może również zawierać sceny z jego życia, zwłaszcza jego męczeństwo.
 • Wpływ kulturowy Święty Eryk pozostaje ważną postacią w szwedzkiej historii i kulturze, będąc symbolem sprawiedliwego i pobożnego władcy. Jego postać przewija się w sztuce, literaturze i folklorze szwedzkim, a jego imię i dziedzictwo są nadal cenione w Szwecji.
 • Imieniny Eryka

  Eryk imieniny obchodzi

  • 18 maja
  • 18 sierpnia
  • 24 grudnia


Specyfikacja

Kod produktu:ar1619
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Głęboki kolor czarny
 • Wyraźny biały napis
 • Srebrny błyszczący podkład
 • Mocne ruchome zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.