Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 392 027 szt.
Spinki do Koszuli dla Wacława

Spinki do Koszuli dla Wacława

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Męskie Spinki Mankietowe Dla Wacława

Spinki do mankietów z imieniem "Wacław" to eleganckie i unikalne akcesorium, które dodaje osobistego charakteru każdej męskiej koszuli. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych w szlachetnym odcieniu srebra, te spinki łączą w sobie trwałość i styl. Szczególną uwagę przyciąga ich wykończenie – pokryte są specjalną, przeźroczystą żywicą, która nie tylko chroni napis, ale także nadaje efekt trójwymiarowości, co czyni je wyjątkowo atrakcyjnymi wizualnie.

Kontrastujący napis z imieniem "Wacław" został umieszczony na eleganckim, białym tle, co sprawia, że jest on czytelny i wyraźny. Czarna, wyrafinowana czcionka dodaje klasy i prestiżu, a jednocześnie zachowuje czytelność i elegancję. Te spinki do mankietów są idealnym wyborem dla mężczyzny, który ceni sobie personalizację i chce dodać unikalnego akcentu do swojego stroju.

Ponadto, te spinki do mankietów mogą stanowić idealny prezent na specjalne okazje takie jak urodziny, rocznice, czy sukcesy zawodowe. Są nie tylko praktycznym, ale i osobistym upominkiem, który zostanie zapamiętany i ceniony przez lata.

Znaczenie imienia Wacław

Imię Wacław pochodzi ze słowiańskich słów "więcej" lub "wac" (większy, silniejszy) oraz "sław" (sława, chwała). W związku z tym, znaczenie imienia Wacław można interpretować jako "większa sława" lub "silniejszy w sławie".

To imię ma długą historię i jest obecne w wielu słowiańskich kulturach, zwłaszcza w Czechach i na Słowacji, a także w Polsce. Jest ono znane z powodu Świętego Wacława, patrona Czech, którego życie i męczeństwo miały ogromny wpływ na historię i kulturę słowiańską. Święty Wacław jest postacią historyczną i legendarną, kojarzoną z ideałami rycerskimi, odwagą oraz sprawiedliwością.

Wacław, jako imię, jest często wybierane przez rodziców, którzy chcą nadać swojemu dziecku imię o silnych, historycznych i kulturowych konotacjach, a także imię, które symbolizuje siłę, odwagę i szlachetność charakteru.

Święty Wacław

Święty Wacław jest jedną z najbardziej znanych postaci w historii i kulturze słowiańskiej, szczególnie w Czechach, gdzie jest uważany za narodowego patrona. Jego życie, choć krótkie, miało duży wpływ na historię średniowiecznej Europy.

 • Życiorys Świętego Wacława: Wacław urodził się około roku 907 jako syn księcia Czech, Wratysława I, i Drahomiry, księżniczki z plemienia Serbów Łużyckich. Po śmierci ojca w 921 roku, kiedy Wacław miał zaledwie 13 lat, władzę regencyjną objęła jego matka, która była uważana za zwolenniczkę pogańskich tradycji. Wacław został wychowany przez swoją babkę, św. Ludmiłę, która była zagorzałą chrześcijanką.
 • Rządy i działalność: Gdy Wacław osiągnął pełnoletniość, przejął władzę w Księstwie Czech. Jego rządy charakteryzowały się dążeniem do umocnienia chrześcijaństwa, wspieraniem Kościoła i promowaniem pokoju wśród swoich ludzi. Jest pamiętany jako sprawiedliwy i pobożny władca, który troszczył się o dobro swoich poddanych.
 • Męczeństwo i kanonizacja: Wacław został zamordowany w 935 roku przez swojego brata, Bolesława, który pragnął przejąć władzę. Śmierć Wacława, postrzegana jako akt męczeństwa za wiarę chrześcijańską, przyczyniła się do jego kanonizacji i stała się podstawą licznych legend. Najbardziej znana legenda opowiada o tym, jak Wacław wyruszał w zimne dni z jedzeniem dla ubogich, nie bacząc na trudne warunki.
 • Dziedzictwo: Święty Wacław jest uznawany za symbol czeskiej państwowości i wiary chrześcijańskiej. Jest patronem Czech i kilku innych grup, w tym rzeźników i browarników. Jego święto, obchodzone 28 września, jest dniem narodowym w Czechach.
 • Postać Świętego Wacława stała się synonimem odwagi, moralności i miłosierdzia, a jego życie i działalność pozostają inspiracją dla wielu ludzi na całym świecie.

  Imieniny Wacława

  Wacław imieniny obchodzi 28 września i 13 października


Specyfikacja

Kod produktu:ar1675
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Błyszcząca powierzchnia
 • Wyraźny napis
 • Efekt wypukłości


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.