Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 675 szt.
Spinki do Koszuli dla Sebastiana

Spinki do Koszuli dla Sebastiana

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 2

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Męskie Spinki Mankietowe Z Imieniem Sebastian

Spinki do mankietów męskiej koszuli z imieniem "Sebastian" to eleganckie i nowoczesne akcesorium, idealne dla każdego mężczyzny ceniącego sobie indywidualny styl i wysoką jakość. Wykonane z precyzyjnie dobranego stopu metali nieszlachetnych, te spinki prezentują się w klasycznym, srebrnym wykończeniu, które doskonale komponuje się z różnymi kolorami i wzorami koszul.

Co wyróżnia te spinki, to innowacyjne pokrycie przezroczystą żywicą, tworzącą efekt trójwymiarowości. Dzięki tej unikalnej technice, imię "Sebastian" wydaje się unoszyć nad powierzchnią spinki, przyciągając uwagę i podkreślając osobisty charakter akcesorium. Kontrastujące kolory - czarny napis na białym tle - gwarantują, że imię jest czytelne i wyraźne, a jednocześnie zachowuje subtelną elegancję.

Te spinki do mankietów są nie tylko pięknym dodatkiem, ale również świetnym pomysłem na personalizowany prezent dla każdego Sebastiana, który ceni sobie unikatowe i praktyczne akcesoria. Idealnie nadają się na różnorodne okazje - od formalnych spotkań biznesowych po mniej oficjalne wyjścia. Dodatkowo, wytrzymałość użytych materiałów zapewnia, że spinki będą służyć przez długie lata, zachowując swój blask i wyjątkowy charakter.

Znaczenie imienia Sebastian

Imię Sebastian ma głębokie i interesujące znaczenie oraz pochodzenie. Jest to imię męskie, które wywodzi się z języka greckiego, a dokładniej od słowa "sebastos", co oznacza "godny szacunku", "czcigodny" lub "wspaniały". W języku greckim słowo to było używane jako tłumaczenie łacińskiego terminu "augustus", którym określano osoby o wyjątkowym znaczeniu i godności, na przykład cesarzy rzymskich.

W historii znane jest kilka postaci o imieniu Sebastian, które miały wpływ na popularność tego imienia. Najbardziej znany jest św. Sebastian, męczennik i święty Kościoła katolickiego, uważany za patrona żołnierzy, łuczników i sportowców, a także za orędownika w czasach zarazy. Jego historia, opowiadająca o męstwie i wytrwałości w obliczu cierpienia, przyczyniła się do pozytywnego wydźwięku i szacunku, jakim cieszy się to imię.

Sebastian jest również imieniem popularnym w wielu krajach i kulturach, przybierając różne formy i warianty, takie jak Sebastián w języku hiszpańskim czy Sebastien we francuskim. Jest to imię wybierane przez rodziców, którzy chcą nadać swojemu dziecku imię z bogatą historią, kojarzące się z szacunkiem, godnością i wytrwałością.

Święty Sebastian

Święty Sebastian jest jedną z najbardziej znanych postaci w historii chrześcijaństwa, cieszącą się dużym szacunkiem i popularnością. Jego historia i kult mają głębokie korzenie, a jego postać jest często przedstawiana w sztuce i literaturze.

Święty Sebastian urodził się w Narbonne we Francji, ale wychował się w Mediolanie, we Włoszech. Żył w III wieku naszej ery i służył jako oficer w cesarskiej gwardii rzymskiego cesarza Dioklecjana, znanego z prześladowań chrześcijan. Sebastian, będąc sam chrześcijaninem, ukrywał swoją wiarę, jednocześnie pomagając innym chrześcijanom – zarówno duchowo, jak i materialnie.

Według tradycji, został aresztowany, gdy jego wiara stała się znana. Cesarz Dioklecjan, początkowo szanujący Sebastiana, poczuł się zdradzony i nakazał jego egzekucję przez przypięcie do słupa i przeszywanie strzałami. Jednak Sebastian cudownie przeżył ten okrutny czyn. Po swoim ocaleniu powrócił do Dioklecjana, by ponownie wyznać swoją wiarę i potępić prześladowania chrześcijan, co doprowadziło do jego ostatecznej śmierci przez ukamienowanie.

Święty Sebastian jest często przedstawiany na obrazach i rzeźbach jako młody mężczyzna przypięty do słupa i przeszyty strzałami, co stało się ikonograficznym symbolem jego męczeństwa. Jest uznawany za patrona żołnierzy, łuczników, a także osób chorych na zarazę, ze względu na jego modlitwy i troskę o tych, którzy cierpieli podczas epidemii w Rzymie.

Kult św. Sebastiana jest żywy w wielu krajach chrześcijańskich, a jego postać jest nadal inspiracją dla wielu wiernych na całym świecie. Jego historia jest symbolem odwagi, wierności i niezłomności w obliczu prześladowań.

Imieniny Sebastiana

Sebastian imieniny obchodzi :

 • 20 stycznia
 • 30 stycznia
 • 8 lutego
 • 10 września
 • 16 września
 • 16 grudnia i 31 grudnia


Specyfikacja

Kod produktu:ar1668
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny, biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Wyraźny napis
 • Błyszczący podkład
 • Efekt wypukłości
 • Mocne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Beata P.1 szt.10.01.2021 14:58:48
Witold K.1 szt.18.11.2018 13:27:31