Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 384 635 szt.
Spinki do Koszuli dla Roberta

Spinki do Koszuli dla Roberta

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Mankietowe Z Imieniem Robert

Spinki do mankietów z imieniem "Robert" to wyjątkowy i personalizowany dodatek do eleganckiej męskiej garderoby. Wykonane ze starannie dobranego stopu metali nieszlachetnych, te spinki prezentują się w klasycznym, srebrnym kolorze, który doskonale komponuje się z różnymi stylami i kolorami koszul.

Co wyróżnia te spinki, to unikatowy detal w postaci imienia "Robert", precyzyjnie umieszczonego na każdej spince. Napis wykonany jest w eleganckim, kontrastującym czarnym kolorze na białym tle, co zapewnia łatwą czytelność i dodaje klasy każdemu strojowi. Napis jest dodatkowo zabezpieczony przeźroczystą żywicą, która nie tylko chroni literki przed uszkodzeniami, ale również tworzy efekt trójwymiarowości. Ta nowoczesna technika dodaje głębi i wyrafinowania, sprawiając, że spinki są nie tylko praktycznym, ale i estetycznym elementem.

Spinki te są idealnym wyborem dla mężczyzn ceniących sobie klasyczny styl z indywidualnym akcentem. Stanowią doskonały prezent na szczególne okazje takie jak urodziny, rocznice, czy jako prezent ślubny. Dzięki swojej uniwersalności i elegancji, spinki z imieniem "Robert" będą stanowiły wyjątkowy i osobisty element w garderobie każdego mężczyzny.

Znaczenie imienia Robert

Imię "Robert" ma starogermańskie korzenie i jest bardzo popularne w wielu krajach na całym świecie. Zostało ono utworzone z dwóch elementów: "hrod", co oznacza "sława", i "beraht", co znaczy "jasny" lub "blask". W związku z tym, całkowite znaczenie imienia Robert można interpretować jako "ten, który posiada sławną jasność" lub "sławny z powodu swojego blasku".

W historii imię to nosili liczni królowie, szlachetni, a także święci, co dodatkowo podkreśla jego szlachetne i mocne konotacje. Robert jest imieniem, które często kojarzone jest z silnymi, wpływowymi liderami i osobami o wybitnych osiągnięciach.

Osoby noszące imię Robert często są postrzegane jako liderzy, posiadające naturalną zdolność do prowadzenia i motywowania innych. Mogą być również uważane za ambitne, niezależne i pewne siebie. W wielu kulturach, imię to jest symbolem siły, godności i szacunku.

Również w literaturze i sztuce imię Robert pojawia się często, co świadczy o jego trwałej obecności i wpływie w kulturze. Współcześnie, mimo że jest to imię o długiej i bogatej historii, nadal jest popularne i często wybierane przez rodziców dla ich synów.

Święty Robert

Święty Robert to postać, która pojawia się w historii chrześcijaństwa, a różni święci o tym imieniu byli czczeni w różnych epokach i miejscach. Oto kilku znaczących świętych o imieniu Robert:

Święty Robert z Molesme (ok. 1028–1111) – Założyciel zakonu cystersów. Urodzony we Francji, Robert z Molesme był reformatorskim opatem, który starał się przywrócić regułę św. Benedykta w klasztorach. W 1098 roku założył opactwo w Citeaux, które stało się kolebką nowego zakonu cystersów, słynącego z surowości i prostoty.

Święty Robert Bellarmin (1542–1621) – Włoski jezuita, kardynał i Doktor Kościoła. Był jednym z najważniejszych teologów katolickich swoich czasów, znany z obrony doktryny katolickiej podczas kontrreformacji. Jego prace miały duży wpływ na kształtowanie katolickiej teologii i są cenione do dzisiaj.

Święty Robert z Turlande (ok. 1001–1067) – Założyciel opactwa benedyktyńskiego w La Chaise-Dieu we Francji. Jego życie było przykładem surowości, pokory i poświęcenia, a klasztor, który założył, stał się znaczącym centrum duchowości.

Oprócz nich, istnieje wiele innych postaci noszących imię Robert, które były ważne dla historii chrześcijaństwa, choć nie wszystkie zostały oficjalnie kanonizowane. Znaczenie imienia Robert w kontekście świętości często wiąże się z ideałami przywództwa, duchowego wglądu i oddania religijnemu powołaniu.

Imieniny Roberta

Imieniny Roberta najczęściej obchodzone są:

 • 21 lutego
 • 17 kwietnia
 • 7 czerwca
 • 17 września
 • 27 marca
 • 29 kwietnia
 • 13 maja
 • 18 lipca
 • 1 listopada


Specyfikacja

Kod produktu:ar1665
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny, biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Błyszcząca powierzchnia
 • Wyraźny napis, czarne tło
 • Efekt wypukłości


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Urszula B.1 szt.01.04.2019 08:50:41