Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 672 szt.
Spinki do Koszuli dla Oskara

Spinki do Koszuli dla Oskara

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 3

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Męskie Spinki Koszulowe Z Imieniem Oskar

Spinki do mankietów z imieniem "Oskar" to wyjątkowe akcesorium, które łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem. Są one wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, który zapewnia trwałość i wytrzymałość, jednocześnie zachowując lekkość i komfort noszenia. Kolor srebrny nadaje im uniwersalny i ponadczasowy charakter, co sprawia, że pasują do różnych stylizacji - od formalnych po bardziej casualowe.

Co wyróżnia te spinki, to innowacyjne wykorzystanie przeźroczystej żywicy, która pokrywa imię "Oskar". Żywica ta tworzy efekt trójwymiarowości, nadając napisowi głębię i wizualną atrakcyjność. Napis "Oskar" jest wyraźny i czytelny, dzięki kontrastowemu połączeniu czerni na białym tle. Ta kombinacja kolorystyczna nie tylko ułatwia odczytanie imienia, ale także dodaje spinkom elegancji.

Spinki są idealnym prezentem dla każdego mężczyzny o imieniu Oskar, czy to z okazji urodzin, rocznicy, czy jako wyjątkowy gest uznania. Ich uniwersalny design sprawia, że będą pasować do każdego typu męskiej koszuli, zarówno tej eleganckiej, jak i mniej formalnej. Ponadto, są one doskonałym sposobem na dodanie osobistego akcentu do męskiej garderoby, podkreślając indywidualność i styl osoby je noszącej.

Te spinki do mankietów to nie tylko praktyczny element męskiego stroju, ale także wyrazisty dodatek, który z pewnością przyciągnie uwagę i stanie się przedmiotem rozmów. Idealne dla mężczyzn, którzy cenią sobie elegancję i unikalność, będą stanowić ważną część ich garderoby na wiele okazji.

Znaczenie imienia Oskar

Imię Oskar ma interesujące i bogate znaczenie, które łączy się z historią i kulturą różnych regionów. Jego pochodzenie nie jest jednoznaczne i może być wywodzone z kilku źródeł.

 • Skandynawskie i germańskie korzenie: Jedna z teorii sugeruje, że imię Oskar ma pochodzenie skandynawskie lub germańskie. W językach germańskich może pochodzić od słów "ans" (bóg) i "gar" (włócznia), co daje znaczenie „włócznia bohatera” lub „boża włócznia”. To połączenie wskazuje na waleczność i odwagę.
 • Irlandzkie korzenie: Inna teoria wskazuje na irlandzkie pochodzenie, gdzie Oskar jest postacią w mitologii celtyckiej. W irlandzkiej mitologii Oskar jest wnukiem słynnego wojownika Fionna Mac Cumhaill i jest symbolem siły oraz heroizmu.
 • Literackie skojarzenia: Imię Oskar zyskało na popularności również dzięki literaturze. Szczególnie znane jest z powieści Jamesa Joyce'a „Ulisses”, gdzie jeden z bohaterów ma na imię Oskar. Dodatkowo, słynny pisarz i poeta Oscar Wilde również przyczynił się do rozpowszechnienia tego imienia.
 • Znaczenie współczesne: Współcześnie imię Oskar jest postrzegane jako synonim odwagi, siły, a także inteligencji i wrażliwości. Jest to imię wybierane przez rodziców, którzy chcą nadać swojemu synowi imię z głębokim znaczeniem, łączące tradycję z nowoczesnością.
 • Międzynarodowy charakter: Oskar jest imieniem rozpoznawanym i używanym w wielu krajach na świecie, co czyni je uniwersalnym wyborem.

Święty Oskar

Święty Oskar, znany również jako Oskar z Bremy, był ważną postacią w historii Kościoła katolickiego. Jego życie i działalność wiąże się przede wszystkim z północną Europą. Oto kilka kluczowych informacji na temat Świętego Oskara:

 • Tło historyczne: Oskar był arcybiskupem Hamburga i Bremy w IX wieku. Jego działalność przypada na okres chrystianizacji północnej Europy.
 • Misje ewangelizacyjne: Jako misjonarz, Oskar odegrał znaczącą rolę w szerzeniu chrześcijaństwa w Skandynawii, szczególnie w Danii i Szwecji. Jego działalność misyjna była kluczowa w procesie konwersji tych regionów na chrześcijaństwo.
 • Działalność dyplomatyczna i polityczna: Oprócz swojej roli duchowej, Oskar był również aktywny w polityce. Pełnił funkcję mediatora i doradcy w różnych konfliktach i sprawach politycznych ówczesnej Europy.
 • Dziedzictwo i kult: Święty Oskar jest szanowany w Kościele katolickim, a jego działalność misyjna i wpływ na chrystianizację Skandynawii są uważane za jego największe osiągnięcia. Jego dzień wspomnienia w Kościele katolickim to 3 lutego.
 • Znaczenie symboliczne: Święty Oskar jest często przywoływany jako przykład gorliwego misjonarza i dyplomaty, a jego postać jest symbolem oddania i poświęcenia w służbie religijnej i społecznej.

  Jego postać i działalność miały znaczący wpływ na historię i rozwój Kościoła w północnej Europie, a jego dziedzictwo jest nadal obecne w kulturze i religii regionu.

  Imieniny Oskara

  Świętuje się je 3 lutego. To właśnie tego dnia w Kościele Katolickim przypada wspomnienie świętego Oskara. Jest on znany również pod imionami Ansgar, Anscharius, Anskarius oraz Ansger. Niektóre źródła podają, że mężczyźni o imieniu Oskar mogą również celebrować swoje imieniny:

  • 2 lutego
  • 3 marca
  • 31 lipca
  • 1 grudnia


Specyfikacja

Kod produktu:ar1658
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny, biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Błyszczący podkład
 • Wyraźny napis
 • Mocne obrotowe zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Joanna L.1 szt.06.01.2024 22:03:20
Marian K.1 szt.07.06.2022 13:17:33
Renata G.1 szt.21.06.2019 18:52:02