Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 384 550 szt.
Spinki do Koszuli dla Janusza

Spinki do Koszuli dla Janusza

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Mankietowe Spinki Srebrne Z Imieniem Janusz

Prezentujemy ekskluzywne, kwadratowe spinki do mankietów męskiej koszuli, dedykowane dla osób ceniących indywidualizm i elegancję. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, te spinki zachwycają swoim lśniącym, srebrnym wykończeniem, które dodaje klasycznego uroku każdej stylizacji. Szczególną cechą tych spinek jest imię 'Janusz', starannie wkomponowane na spinkach w wyrazistym, czarnym kolorze na białym tle, co stanowi odważny, lecz zarazem subtelny akcent personalizacji.

Co więcej, spinki te są pokryte warstwą wysokiej jakości, przezroczystej żywicy, która nie tylko chroni napis przed zarysowaniami i zużyciem, ale również dodaje efektu trójwymiarowości. Dzięki tej nowoczesnej technice, imię 'Janusz' wydaje się 'unosić' nad powierzchnią spinek, co przyciąga wzrok i sprawia, że są one wyjątkowym dodatkiem do każdej męskiej garderoby.

Te eleganckie i unikatowe spinki do mankietów są idealnym wyborem dla mężczyzny, który chce dodać osobistego akcentu do swojego formalnego ubioru. Doskonałe na prezent, te spinki sprawdzą się na różnorodne okazje, od ważnych spotkań biznesowych, przez uroczyste wydarzenia, aż po codzienne noszenie w biurze. Ich uniwersalny design i osobisty charakter sprawiają, że są one nie tylko praktycznym, ale i wyjątkowo stylowym dodatkiem.

Znaczenie imienia Janusz

Imię "Janusz" ma korzenie słowiańskie i jest popularne w Polsce. Tradycyjnie, Janusz jest postrzegany jako imię o silnych, pozytywnych konotacjach. Oznacza to "ten, który przynosi pokój" lub "pokojowy". Pochodzi od staropolskiego imienia Janusza, które jest zdrobnieniem imienia Jan. Jan z kolei jest hebrajskim imieniem, oznaczającym "Jahwe jest łaskawy" lub "Bóg jest łaskawy".

W kulturze polskiej, Janusz jest często kojarzony z męskością, siłą oraz tradycyjnymi wartościami. Osoby noszące to imię często uważane są za solidne, niezawodne i godne zaufania. Janusz jest imieniem, które od wieków przekazywane jest z pokolenia na pokolenie, co podkreśla jego trwałość i znaczenie w polskiej tradycji i kulturze.

W ostatnich latach, imię Janusz zyskało także pewną popularność w internecie, stając się elementem memów i żartów, co nieco zmieniło jego percepcję, szczególnie wśród młodszych pokoleń. Niemniej jednak, w głębokim znaczeniu, Janusz pozostaje imieniem o bogatej historii i pozytywnych skojarzeniach.

Imieniny Janusza

Imieniny Janusza najczęściej obchodzone są:

  • 21 i 24 czerwca


Specyfikacja

Kod produktu:ar1632
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Błyszcząca powierzchnia
  • Wyraźny napis na czarnym tle
  • Efekt 3D
  • Mocne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.