Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 395 013 szt.
Spinki Dla Dziadka Młodej

Spinki Dla Dziadka Młodej

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 8

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Weselne Dla Dziadka Panny Młodej

Spinki do mankietów z napisem "Dziadek Panny Młodej" stanowią nie tylko elegancki, ale i pełen uczucia akcent w stroju. Wykonane ze starannie dobranego stopu metali nieszlachetnych, które imitują wygląd prawdziwego srebra, zapewniają klasyczny i ponadczasowy wygląd. Ich wyjątkowość podkreśla innowacyjna masa jubilerska, która tworzy efekt 3D, nadając napisowi i designowi spinek wyjątkową głębię i charakter.

Precyzyjnie naniesiony napis "Dziadek Panny Młodej" nie tylko wyraża dumę i bliskość z wnuczką w tym wyjątkowym dniu, ale także stanowi wspaniałą pamiątkę tego wydarzenia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik produkcji, literki są wyraźne i elegancko wykończone, co sprawia, że spinki są zarówno subtelne, jak i zauważalne.

Solidna, ruchoma przekładka zapewnia łatwość w użytkowaniu oraz stabilność po zamocowaniu, co jest istotne w trakcie wielogodzinnych uroczystości. Ich uniwersalny rozmiar pasuje do większości mankietów koszul, co czyni je doskonałym dodatkiem do każdego rodzaju eleganckiego stroju.

Te spinki do mankietów to nie tylko praktyczny dodatek, ale także symboliczny gest, który może być przekazywany z pokolenia na pokolenie jako rodzinna pamiątka. Idealnie nadają się na prezent dla dziadka w dniu ślubu wnuczki, podkreślając jego wyjątkową rolę w tym uroczystym dniu.

Kiedy jest dzień dziadka?

Dzień Dziadka obchodzony jest w różnych krajach w różnych terminach. Na przykład w Polsce Dzień Dziadka przypada 22 stycznia, natomiast w Stanach Zjednoczonych jest obchodzony jako National Grandparents Day w pierwszą niedzielę po Dniu Pracy, co zwykle przypada we wrześniu.

Świętowanie Dnia Dziadka może przybierać różne formy, w zależności od preferencji dziadka i rodziny. Oto kilka pomysłów:

 • Spędzanie Czasu Razem: Najcenniejszym prezentem może być po prostu spędzenie czasu razem. Można zorganizować wspólny obiad, wycieczkę czy spędzić dzień na wspólnych aktywnościach, które lubi dziadek.
 • Prezenty i Pamiątki: Warto podarować dziadkowi coś, co będzie dla niego pamiątką, na przykład spersonalizowane prezenty jak wspomniane spinki do mankietów, album ze zdjęciami, czy ręcznie wykonany prezent od wnuków.
 • Wspólne Wspomnienia: Można wspólnie oglądać stare albumy rodzinne, filmy, opowiadać historie z przeszłości. To wspaniała okazja, by dowiedzieć się więcej o historii rodziny i przeżyć chwile pełne emocji.
 • Hobby Dziadka: Jeśli dziadek ma jakieś hobby, można to wykorzystać. Na przykład, jeśli lubi wędkowanie, można zorganizować wspólny wypad na ryby.
 • Kartki i Listy: Wysłanie kartki lub napisanie listu z życzeniami i podziękowaniami to prosty, ale bardzo osobisty i ciepły gest.
 • Technologia: W dzisiejszych czasach, gdy rodziny są często rozproszone geograficznie, połączenie wideo za pośrednictwem komunikatorów internetowych może być świetnym sposobem na świętowanie razem, nawet będąc daleko od siebie.
 • Bez względu na to, jak zdecydujesz się świętować, najważniejsze jest, aby pokazać dziadkowi, jak bardzo jest ceniony i kochany.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1783
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:srebrny, biały, czarny
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Wyraźny napis
 • Efekt 3D
 • Obrotowe zapięcie
 • Motyw ślubny


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Natalia G.1 szt.08.03.2023 19:28:37
Karolina G.2 szt.23.09.2021 10:33:10
Izabela L.1 szt.19.01.2021 14:38:52
Beata S.1 szt.12.01.2021 16:12:08
Marlena W.1 szt.10.01.2021 20:28:32
Magdalena G.1 szt.30.11.2020 23:48:22
Aneta P.1 szt.05.02.2019 11:14:16