Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 675 szt.
Spinki 3D dla Krystiana

Spinki 3D dla Krystiana

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Mankietowe Z Imieniem Krystian

Spinki do mankietów z imieniem "Krystian" to wyjątkowy i elegancki dodatek do męskiego ubioru. Wykonane ze starannie dobranego stopu metali nieszlachetnych, prezentują się w szlachetnym srebrnym kolorze, który doskonale komponuje się z różnorodnymi kolorami koszul. Kluczowym elementem designu jest imię "Krystian", stylowo wyeksponowane na białym tle w kontrastującym czarnym kolorze, co nadaje im osobistego i wyjątkowego charakteru.

Co wyróżnia te spinki, to innowacyjne wykończenie przeźroczystą żywicą, która nie tylko chroni napis, ale również nadaje mu efekt trójwymiarowości. Ta technika sprawia, że literki wydają się unosić tuż pod powierzchnią, co przyciąga wzrok i dodaje głębi całej konstrukcji.

Elegancja i nowoczesność tych spinek do mankietów czynią je idealnym wyborem dla mężczyzny, który ceni sobie klasykę z nutą indywidualizmu. To doskonały pomysł na prezent, który będzie nie tylko praktycznym, ale także wyjątkowo osobistym dodatkiem do garderoby. Idealne dla biznesmena, eleganta, czy na specjalne okazje, spinki te stanowią wyrafinowany akcent, który podkreśli charakter i styl każdego mężczyzny noszącego imię Krystian.

Znaczenie imienia Krystian

Imię Krystian ma swoje korzenie w łacinie i pochodzi od słowa "Christianus", co oznacza "chrześcijanin" lub "należący do Chrystusa". Jest to imię męskie, popularne w wielu krajach o chrześcijańskiej tradycji, w tym w Polsce.

Znaczenie imienia Krystian jest ściśle związane z chrześcijaństwem i odnosi się do duchowej i kulturowej tożsamości osoby, która wyznaje tę wiarę. W szerszym kontekście, imię to może być również interpretowane jako symbol wiary, nadziei i duchowej siły.

Osoby o imieniu Krystian często są postrzegane jako wrażliwe, empatyczne i mające silne związki z wartościami moralnymi i duchowymi. Może również sugerować osobę o silnej osobowości, która jest przekonana o swoich przekonaniach i wartościach.

W różnych kulturach imię Krystian może mieć nieco różne warianty, jak na przykład Christian w języku angielskim, Christophe we francuskim, czy Cristiano w językach południowoeuropejskich.

Ogólnie rzecz biorąc, Krystian jest imieniem, które niesie ze sobą bogatą historię i głębokie znaczenie, będąc jednocześnie popularnym i szanowanym wyborem w wielu społecznościach na całym świecie.

Imieniny Krystiana

Krystian obchodzi imieniny:

 • 18 marca
 • 7 kwietnia
 • 4 grudnia
 • 20 grudnia


Specyfikacja

Kod produktu:ar1642
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Błyszcząca powierzchnia
 • Wyraźny biały napis
 • Efekt wypukłości 3D
 • Wytrzymałe zapięcie na przekładkę


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Katarzyna S.1 szt.20.12.2019 08:47:39