Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Piękna smukła broszka damska w postaci kwiatu róży stylizowanego na retro. Wykonana z metalu nieszlachetnego, koloru antycznego srebra, o błyszczącej powierzchni z ciemnym wypełnieniem szczegółów. Wzór umieszczony jest na mocnej sprężynującej agrafce, która dzięki swojej konstrukcji, zapobiega przypadkowemu zgubieniu. Ozdoba wykonana jest bardzo starannie, szczegóły są wyraźne, bardzo dobrze odwzorowane i wspaniale kontrastują na zasadzie połączenia koloru srebrnego z ciemniejszym tłem.
Najlepszy wybór dla Ciebie lub dla bliskiej Ci osoby. Doskonale sprawdzi się jako prezent.
| Kod produktu: | rr2428 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | srebrny |
| Długość: | 9,6 cm |
| Szerokość: | 2,0 cm |
| Typ zapięcia: | agrafka |
| Waga: | 12.8 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Jagoda Z. | 1 szt. | 17.03.2026 18:50:25 |
| Elżbieta S. | 1 szt. | 14.10.2025 19:47:15 |
| Iga C. | 1 szt. | 18.06.2024 21:59:49 |
| Jadwiga M. | 1 szt. | 11.12.2023 20:01:17 |
| Joanna S. | 1 szt. | 22.07.2023 16:08:27 |
| Marzena W. | 1 szt. | 19.02.2023 23:25:18 |
| Bożena M. | 1 szt. | 09.12.2022 13:30:02 |
| Agnieszka T. | 1 szt. | 07.11.2022 15:20:13 |
| Janusz o. | 1 szt. | 30.01.2022 09:04:23 |
| Lidia K. | 1 szt. | 09.10.2021 23:32:26 |