Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Brelok w kształcie charakterystycznego mercedesowego celownika wysadzanego eleganckimi bezbarwnymi cyrkoniami. Wzór wykonany jest z najwyższą starannością w Polsce z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych pokrytego powłoką ze srebra. Powierzchnia ozdoby jest gładka i błyszcząca. Wewnątrz umieszczone są wysokiej jakości drobne szklane cyrkonie. Całości dopełnia duże i moce zapięcie typu karabińczyk.
Wzór szczególnie spodoba się fanom motoryzacji jak i również może być z wykorzystany jako oryginalny i udany prezent dla bliskiej osoby.
| Kod produktu: | rr21 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, posrebrzany |
| Szerokość: | 4,8 cm |
| Długość całkowita: | 14 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Ilość cyrkonii: | 10 |
| Rodzaj cyrkonii: | szklane, bezbarwne |
| Waga: | 34 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| KANCELARIA A. | 1 szt. | 06.02.2014 20:10:23 |
| Mariola S. | 1 szt. | 02.02.2014 20:18:11 |
| Katarzyna Ż. | 1 szt. | 17.01.2014 20:34:13 |
| Wojciech B. | 1 szt. | 21.12.2013 21:37:19 |
| Bartłomiej C. | 2 szt. | 30.06.2013 13:03:02 |
| Renata M. | 1 szt. | 06.06.2013 14:02:01 |
| Małgorzata M. | 1 szt. | 25.04.2013 08:41:27 |
| Daria C. | 1 szt. | 19.02.2013 00:03:27 |
| Andrzej D. | 2 szt. | 14.12.2012 11:14:05 |
| eleonora c. | 1 szt. | 11.12.2012 17:39:31 |
| Kamila J. | 1 szt. | 26.11.2012 20:51:51 |
| Łukasz N. | 1 szt. | 29.10.2012 11:05:34 |
| MONIKA B. | 1 szt. | 10.05.2012 08:42:21 |
| Kamil W. | 1 szt. | 18.03.2012 16:38:44 |
| Tadeusz K. | 1 szt. | 13.11.2011 12:57:21 |
| Magda d. | 1 szt. | 10.10.2011 11:29:05 |