Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Piękny pierścionek damski o falowanym kształcie wysadzany wieloma błyszczącymi cyrkoniami. Wykonany z metalu nieszlachetnego o srebrnej, błyszczącej powierzchni.
Oryginalny, niebanalny pierścień dla odważnych dziewczyn, które nie lubią nudy w swoich stylizacjach. Duży, charakterystyczny pierścionek zwróci uwagę każdego. Cyrkonie przepięknie mienić się będą w świetle dyskotekowych reflektorów. Świetny dodatek do ekstrawaganckiego stroju, na wszelkiego rodzaju imprezy i wieczorne eskapady. Poczuj się jak gwiazda POP!
| Kod produktu: | rr137 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, kolor srebrny |
| Długość: | 4,1 cm |
| Szerokość: | 2,1 cm |
| Średnica wewnętrzna: | 18 mm |
| Rodzaj cyrkonii: | szklane, bezbarwne, 2 mm |
| Waga: | 4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna K. | 1 szt. | 03.12.2015 00:13:50 |
| krzysztof g. | 1 szt. | 14.08.2015 09:37:49 |
| Paulina P. | 1 szt. | 10.06.2015 11:22:25 |
| Anna F. | 1 szt. | 19.11.2014 17:22:17 |
| Renata D. | 1 szt. | 05.05.2014 20:36:19 |
| Beata U. | 1 szt. | 30.01.2014 11:16:13 |
| renata b. | 1 szt. | 24.11.2013 17:17:17 |
| Mariola K. | 1 szt. | 27.08.2013 18:59:09 |
| Ewa D. | 1 szt. | 06.08.2013 19:57:50 |
| katarzyna p. | 1 szt. | 13.10.2012 10:17:56 |
| katarzyna p. | 1 szt. | 28.07.2012 15:45:29 |
| Joanna B. | 1 szt. | 19.03.2012 15:39:51 |
| Magdalena M. | 1 szt. | 01.03.2012 16:18:44 |
| Klaudia S. | 1 szt. | 28.12.2011 07:00:25 |
| Adrianna K. | 1 szt. | 24.11.2011 16:51:08 |
| Mariola S. | 1 szt. | 27.02.2011 20:04:28 |