Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Pierścień w kształcie ostrza, wykonany jest ze stopu metali nieszlachetnych pokrytego srebrem. Posiada błyszczącą powierzchnię oraz uniwersalny, regulowany obwód.
Wzornictwo jest oparte na mieczu z filmu Blade - Wieczny łowca. Tytułowy Blade (Wesley Snipes) wyróżnia się spośród normalnych wampirów - jest odporny na światło słoneczne, czosnek i srebro. Aby zapanować nad charakterystycznym dla wampirów głodem krwi, wstrzykuje sobie surowicę zrobioną przez jego przyjaciela i mentora -Abrahama Whistlera.
Głównym przeciwnikiem Blade'a jest Deacon Frost – wampir, chcący wprowadzić nowy porządek na świecie. Blade swoim mieczem broni równowagi i sprawiedliwości.
| Kod produktu: | rr38 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, posrebrzany |
| Długość: | 3,7 cm |
| Szerokość: | 2,5 cm |
| Średnica wewnętrzna: | regulowana |
| Waga: | 5.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Jakub S. | 1 szt. | 12.01.2022 14:21:08 |
| Maks L. | 1 szt. | 25.12.2021 23:47:44 |
| Nikodem J. | 1 szt. | 26.10.2021 12:09:45 |
| Michał D. | 1 szt. | 16.10.2021 13:49:43 |
| Michał G. | 1 szt. | 28.09.2021 20:35:32 |
| Robert U. | 1 szt. | 06.07.2021 19:35:51 |
| Maciek N. | 1 szt. | 28.05.2021 16:17:19 |
| Igor t. | 1 szt. | 03.12.2020 17:19:12 |
| Szymon G. | 1 szt. | 27.05.2020 14:17:39 |
| Anna S. | 1 szt. | 28.03.2020 09:40:44 |
| Krzysztof C. | 1 szt. | 22.02.2020 02:24:05 |
| Mikołaj S. | 1 szt. | 10.12.2019 19:43:17 |
| Joanna T. | 2 szt. | 19.11.2019 11:10:31 |
| Wojciech T. | 1 szt. | 23.10.2019 09:54:32 |
| Jarosław K. | 1 szt. | 11.10.2019 19:31:28 |
| Karol M. | 1 szt. | 27.09.2019 19:49:30 |