Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 231 432 szt.

Wysyłka Pocztą i Kurierem

18 listopad 2019

W odpowiedzi na wiele zapytań klientów naszego sklepu wprowadziliśmy, oprócz kuriera, możliwość wysyłki za pośrednictwem poczty.

Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej może być zrealizowana zarówno za pobraniem jak i po przedpłacie na konto. Koszty wysyłki wynoszą wówczas odpowiednio 15,90 zł (jeśli płatność realizowana jest przy odbiorze) oraz 9,90 zł (jeśli płatność wykonywana z góry przelewem).

Co jest lepsze? Wysyłka pocztą to dodatkowa metoda dostawy, oprócz kuriera, udostępniona do wyboru w naszym sklepie internetowym. Nie jest tak szybka, lecz zdecydowanie bardziej wygodna oraz dostępna, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach. Jest dostarczana w ok. 2-3 dni robocze i istnieje możliwość jej monitorowania. W przypadku chwilowej nieobecności adresata w momencie doręczenia, pozostawiane jest awizo i przesyłkę można łatwo odebrać w najbliższej placówce pocztowej. Ponadto istnieje możliwość zamówienia z dopiskiem POSTE RESTANTE czyli odbiór bezpośrednio na poczcie. Jest to zatem doskonała alternatywa nie tylko dla kuriera jak i również dla paczkomatów.

Zapraszamy do skorzystania z tej metody dostawy. Życzymy przyjemnych zakupów!

<< Powrót