Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 363 149 szt.

Nowa kategoria ze znaczkami oraz nowe produkty na wiosnę

22 marca 2022

W ostatnich dniach w naszym sklepie zagościła nowa kategoria ze znaczkami. Nadeszła wiosna. Rośliny rozwijają powoli listki a my poszerzamy nasz asortyment.

Z radością informujemy, że do sklepu dodaliśmy nowe wzory znaczków o różnej tematyce i szerokiej gamie kolorystycznej. Można je znaleźć w nowo utworzonych kategoriach damskie pinsy i przypinki oraz męskie znaczki pins i wpinki.

Znaczki metalowe zwane również pinsami to mała i dyskretna biżuteria w formie przypinek do ubrań. Noszone sa zarfównoe przez panie jak i panów. Ozdoby tego typu najczęściej wpinane są w klapę marynarki, co widać szczególnie w telewizji u polityków. Zawyczaj przedstawiają one symbole klubowe, flagi, herby, logo etc. Nie muszą być jednak do tego ograniczone. Mogą być zabawne, przdstawiać pasje sportowe, hobby czy być po prostu talizmanem na szczęście (np. u maturzystów).

Zapięcie pinsa to zazwyczaj gwoździk z zatyczka typu motylek, który to służy do przekłucia ubrania w wybranym miejscu (w marynarce jest to klapa i tzw. butonierka). Spotykane są jednak i inne zapięcia np. śrubka z nakrętką (zazwyczaj w znaczkach dla motocyklistów), dwucześciowy magnes, mała agrafka.

Zapraszamy do obejrzenia gotowych wzorów znaczków, które dla Państwa przygotowaliśmy i które są dostępne do kupienia w naszym sklepie internetowym.

<< Powrót