Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Uroczy i niebanalny naszyjnik w kształcie zdobionych kół, połączonych mniejszymi kulkami, zawieszony na łańcuszku typu żmijka. Wykonany z posrebrzanego metalu nieszlachetnego, o błyszczącej powierzchni. Doskonale nadaje się na imprezę i na co dzień jako efektowny dodatek.
Doskonała propozycja dla kobiet lubiących niebanalne dodatki. Dzięki swej fakturze, naszyjnik pięknie się mieni i błyszczy w świetle, rzucając wokoło srebrzyste refleksy. Wspaniałe dopełnienie wieczorowej kreacji ale też modny dodatek do codziennego stroju.
Do kompletu proponujemy piękne kolczyki i bransoletę w tym samym stylu.,
| Kod produktu: | rr403 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny posrebrzany |
| Długość: | 5 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 47 cm |
| Długość regulacji: | 5 cm |
| Typ łańcuszka: | żmijka okrągła 1,5 mm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 17.03 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Agnieszka S. | 1 szt. | 03.05.2022 23:10:20 |
| Lucyna K. | 1 szt. | 01.03.2022 21:56:49 |
| Marzena K. | 1 szt. | 04.01.2022 09:45:26 |
| Katarzyna C. | 1 szt. | 07.08.2019 18:02:31 |
| Małgorzata M. | 1 szt. | 14.05.2019 11:37:07 |
| URZĄD M. | 1 szt. | 02.04.2019 09:59:07 |
| Aneta G. | 1 szt. | 28.11.2018 07:11:56 |
| Roksana C. | 1 szt. | 19.04.2017 16:56:05 |
| Karol s. | 1 szt. | 12.03.2017 20:44:35 |
| Gracjan T. | 1 szt. | 23.10.2016 16:15:27 |
| Izabela S. | 1 szt. | 18.08.2016 11:08:13 |
| BEATA W. | 1 szt. | 15.08.2016 20:07:37 |
| Joanna S. | 1 szt. | 18.02.2016 11:04:39 |
| ewa l. | 1 szt. | 22.01.2016 14:40:59 |
| Aleksandra T. | 1 szt. | 19.09.2014 08:45:04 |
| Dorota B. | 1 szt. | 19.08.2014 07:54:49 |