Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 055 szt.
Mankietowe spinki dla Damiana

Mankietowe spinki dla Damiana

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Spinki Do Rękawów Z Imieniem Damian

Te kwadratowe spinki do mankietów męskiej koszuli to nie tylko praktyczny dodatek, ale także wyrafinowany element stylizacji. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych w eleganckim srebrnym kolorze, spinki prezentują się niezwykle stylowo i nowocześnie. Ich unikalny charakter podkreśla pokrycie przezroczystą żywicą, która tworzy efekt trójwymiarowości, dodając głębi i wyrafinowania.

Na każdej spinace widnieje imię "Damian", wykonane w klasycznym, czytelnym stylu, z czarnymi literami na białym tle. Ta prosta, ale wyrazista personalizacja sprawia, że spinki stają się nie tylko eleganckim dodatkiem, ale również osobistym symbolem, który może stanowić doskonały prezent dla kogoś o tym imieniu lub wyrażać indywidualność noszącego je mężczyzny.

Dodatkowo, spinki zapakowane są w eleganckie, dedykowane etui, które nie tylko chroni je przed uszkodzeniem, ale również podkreśla ich ekskluzywny charakter. To idealny wybór dla mężczyzn ceniących sobie zarówno funkcjonalność, jak i wyjątkowy design. Idealnie nadają się na prezent na różne okazje, takie jak urodziny, rocznice, czy jako prezent ślubny.

Znaczenie imienia Damian

Imię Damian ma starożytne korzenie i jest pełne znaczenia. Pochodzi od greckiego słowa "Damianos", które wywodzi się od słowa "daman" oznaczającego "poskramiać" lub "opanowywać". W związku z tym, imię Damian często interpretuje się jako "ten, który poskramia" lub "opanowujący".

W kulturze chrześcijańskiej, Damian jest także kojarzony ze świętym Damianem, który wraz ze swoim bratem, świętym Kosmą, był lekarzem i męczennikiem. Obaj bracia są uznawani za patronów lekarzy i aptekarzy, a ich historia podkreśla poświęcenie i niesienie pomocy innym.

Osoby noszące imię Damian często przypisuje się cechy takie jak determinacja, siła woli i zdolność do radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Imię to może także sugerować zdolność do przywództwa i ochrony tych, którzy są bliscy.

W różnych kulturach i językach imię to może mieć różne warianty i odmiany, ale jego głębokie, pozytywne konotacje pozostają stałe. Damian jest imieniem, które wyraża siłę charakteru i zdolność do pokonywania przeszkód.

Imieniny Damiana obchodzone są w różnych terminach w zależności od kalendarza świętych. Najczęściej spotykane daty to:
 • 21 lutego
 • 26 września


Specyfikacja

Kod produktu:ar1611
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Powierzchnia koloru srebra
 • Czytelny napis
 • Efekt 3D
 • Mocne i wygodne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


dorota s.1 szt.04.04.2022 12:18:30